easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Butrimonių seniūnijos šventė

Butrimonių seniūnijos šventė

Butrimonys pajuto linksmybių skonį! Vos prieš mėnesį visi kartu linksminosi Šeimos šventėje, o šiandien, birželio 24 d., susitiko Butrimonių aikštėje – seniūnija, vadovaujama Vandos Belskos, surengė seniūnijos šventę. Renginys subūrė vietos bendruomenę, o taip pat ir svečius – Šalčininkų rajono mero pavaduotoją Aną Jesvilienę, Seimo narę Beatą Petkevič, Butrimonių parapijos kleboną kun. Juzefą Aškelovičių, mero padėjėją Valdemarą Sliževskį, Tarybos narį Tadeušą Rudzį, A.Krepštul gimnazijos direktorę Teresą Savel, Butrimonių ir Jančiūnų universalaus daugiafunkcio centro direktorę Nijolią Voitkevičienę.

- Man be galo malonu pasveikinti seniūnijos gyventojus ir svečius, pasveikinti varduvininkus – Jonus ir Janinas. Linkiu visiems gerai praleisti laiką, patirti gražius įspūdžius, - pasakė Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska.

 
 
 

Į susirinkusius taip pat kreipėsi vicemerė Ana Jesvilienė, pabrėžusi, kad tokie susitikimai be galo reikšmingi.

- Labai svarbu pažinoti vienas kitą ne tik iš matymo, o tokie renginiai kaip tik puoselėja pažintį, nes kartu linksminantis visada geriau bendraujama, - kalbėjo vicemerė A. Jesvilienė.

Gerai praleisti laiką ir bendruomeniškumo jausmo Butrimonių gyventojams linkėjo LR Seimo narė Beata Petkevič.

Tądien Butrimonių scenoje pasirodė A. Krepštul gimnazijos mokiniai, Radoslav Stasilo, grupės „Art of Music“ ir „Stars Band“. Publika pritarė linksmai atlikėjams, o drąsesni net pasileido šokti.

 
 
 
          

Rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybės administracija ir Nacionalinė mokėjimo agentūra.

                   

easy to read