Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Tarybos posėdžiai

Posėdžio pavadinimas Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis Nr.33
KlausimasPR-1072 Dėl Šalčininkų rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo
Būsena Įtrauktas
Pranešėjas Regina Markevič
Dokumento Nr. Dokumento pavadinimas Dokumentas
PR-1072 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS LYGMENS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMO IR ADMINISTRAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
PR-1072 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS LYGMENS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMO IR ADMINISTRAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
PR-1072 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS LYGMENS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMO IR ADMINISTRAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
PR-1072 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS LYGMENS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMO IR ADMINISTRAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (3 PRIEDAS)
Aprašymas
  1. Projekto tikslai.

Sprendimo projektas parengtas atsižvelgiant į teisės aktų, reglamentuojančių neformalųjį vaikų švietimo programų finansavimą ir administravimą, pasikeitimus. Sprendimo projektu siūloma patvirtinti Šalčininkų rajono savivaldybės lygmens neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašą, nes nuo 2022-01-10 keitėsi Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro patvirtinto Neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašas, susijęs su NVŠ programų vykdymo organizavimu savivaldybės lygmenyje. Šiuo metu galioja Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 12 d. sprendimas Nr. T-600 „Dėl Šalčininkų  rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, tačiau šiuo sprendimu jis pripažįstamas netekusiu galios ir, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2022 m. sausio 10 d. įsakymą Nr. V-46 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, patvirtinamas naujas Šalčininkų  rajono savivaldybės lygmens neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašas.

  1. Projekto esmė.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2022 m. sausio 10 d. įsakymą Nr. V-46 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, susijusiusį su neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo taisyklių įgyvendinimu savivaldybės lygmenyje, privalu patvirtinti naują „Šalčininkų rajono savivaldybės lygmens neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašą“.