Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Tarybos posėdžiai

Posėdžio pavadinimas Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis Nr.33
KlausimasPR-1066 Dėl savivaldybės butų pardavimo
Būsena Įtrauktas
Pranešėjas Josif Rybak
Dokumento Nr. Dokumento pavadinimas Dokumentas
PR-1066 DĖL SAVIVALDYBĖS BUTŲ PARDAVIMO
PR-1066 DĖL SAVIVALDYBĖS BUTŲ PARDAVIMO (1 PRIEDAS)
Aprašymas
  1. Projekto tikslai

Tarybos sprendimo projekto ,,Dėl savivaldybės butų pardavimo“ tikslas — leisti Savivaldybės būsto nuomininkei:

  1. (duomenys neskelbtini) pirkti butą Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Ūtos k. (duomenys neskelbtini) (unikalus Nr. (duomenys neskelbtini), pastato, kuriame yra butas unikalus Nr. (duomenys neskelbtini), bendras buto plotas 50,94 kv. m) už – 2210,00 (du tūkstančius du šimtus dešimt) eurų.
  2. (duomenys neskelbtini)  pirkti butą Šalčininkų mst., Vilniaus g. (duomenys neskelbtini) su bendro naudojimo patalpomis (unikalus Nr. (duomenys neskelbtini), pastato, kuriame yra butas unikalus Nr. (duomenys neskelbtini), bendras buto plotas 38,35 kv. m) už 21000 (dvidešimt vieną tūkstantį) eurų.
  3. Projekto esmė

Lietuvos Respublikos  paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 25 straipsnio 2 dalies 5 punkte nustatyta, kad už rinkos kainą, apskaičiuotą pagal Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymą parduodami savivaldybės būstai, kurie nuomojami ne socialinio būsto nuomos sąlygomis ir kuriuose nuomininkai yra išgyvenę ne trumpiau kaip 5 metus nuo būsto nuomos sutarties sudarymo dienos, neatsižvelgiant į taikytas būsto nuomos sąlygas.

Turto vertintojas – UAB APUS TURTAS nustatė, kad buto Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Ūtos k. (duomenys neskelbtini)  rinkos vertė – 2210,00 eurų; buto Šalčininkų mst., Vilniaus g. (duomenys neskelbtini) rinkos vertė – 21000,00 eurų.

Butai Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Ūtos k. (duomenys neskelbtini), Šalčininkų mst., Vilniaus g. (duomenys neskelbtini)   nuomojami ne socialinio būsto nuomos sąlygomis ir nuomininkai jame yra išgyvenę daugiau negu 5 metus. 

                   Lėšos, gautos pardavus savivaldybės būstus ir pagalbinio ūkio paskirties pastatus, pervedamos į savivaldybės biudžetą ir naudojamos socialinio būsto fondo plėtrai, atskaičius su savivaldybės būsto ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų vertės nustatymu susijusias išlaidas.

  1. Lėšų poreikis sprendimui vykdyti. Lėšų sprendimui įgyvendinti nereikia.
  2. Numatomo teisinio reguliavimo poveikio vertinimas (norminiams teisės aktams).

Galiojančių norminių teisės aktų keisti nereikia.