Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Tarybos posėdžiai

Posėdžio pavadinimas Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis Nr.32
KlausimasPR-1041 Dėl Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos rengimo ir įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo
Būsena Įtrauktas
Pranešėjas Regina Sokolovič
Dokumento Nr. Dokumento pavadinimas Dokumentas
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (3 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (4 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (5 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (6 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (7 PRIEDAS)
PR-1041 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS RENGIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (8 PRIEDAS)
Aprašymas
  1. Sprendimo projekto tikslas ir esmė:

Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymo 41 straipsnio 3 punkto nuostata, kad Savivaldybių visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos pajamos ir išlaidos planuojamos savivaldybės biudžete savivaldybių tarybų nustatyta tvarka.

Pripažinti netekusiu galios Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 31 d. sprendimu Nr. T-361 ,,Dėl Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos pajamų ir išlaidų planavimo, sudarymo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Šiuo metu galiojančiame Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos vykdymo tvarkos apraše numatytos Specialiosios programos priemonės neatitinka Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. birželio 3 d. įsakyme Nr. V-656 nustatytų priemonių, reikalinga tikslinti programos priemonių sąrašą, tinkamų finansuoti išlaidų kategorijas, taip pat tikslinti paraiškos formą, projekto vertinimo anketą, projekto veiklos ataskaitos formą.

  1. Sprendimui įgyvendinti reikalingos lėšos ir galimi finansavimo šaltiniai:

Visuomenės sveikatos rėmimo specialiajai programai yra skiriama 20 procentų Savivaldybės aplinkos apsaugos specialiosios programos lėšų (neįskaitant medžioklės plotų naudotojų 70 procentų mokamo mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudojimą).

  1. Priėmus sprendimą laukiami rezultatai, galimos pasekmės:

Reglamentuota Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos vykdymo tvarka.