Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Tarybos posėdžiai

Posėdžio pavadinimas Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis Nr.32
KlausimasPR-1045 Dėl Šalčininkų rajono savivaldybės kelių (gatvių) 2022-2024 m. prioritetinio objektų sąrašo patvirtinimo
Būsena Įtrauktas
Pranešėjas Justyna Dovgialo
Dokumento Nr. Dokumento pavadinimas Dokumentas
PR-1045 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KELIŲ (GATVIŲ) 2022-2024 M. PRIORITETINIO OBJEKTŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO
PR-1045 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KELIŲ (GATVIŲ) 2022-2024 M. PRIORITETINIO OBJEKTŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
PR-1045 DĖL ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS KELIŲ (GATVIŲ) 2022-2024 M. PRIORITETINIO OBJEKTŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
Aprašymas
  1. Projekto tikslai. Atsižvelgiant į Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų, skirtų Šalčininkų rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo tvarkos aprašą, patvirtintą Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2022 m. vasario 15 d. sprendimu T-807, Šalčininkų rajono savivaldybės taryba numatė patvirtinti Šalčininkų rajono savivaldybės kelių (gatvių) trijų metų prioritetinį objektų sąrašą.
  1. Projekto esmė. Nustatyti trejų metų objektų sąrašą, finansuojamų iš Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų, skiriamų Šalčininkų rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti) paskirstymo tvarką ir panaudojimą.
  2. Lėšų poreikis sprendimui vykdyti. Papildomų lėšų projektui nereikia.
  3. Numatomo teisinio reguliavimo poveikio vertinimas (nenorminis teisės aktas).