Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Tarybos posėdžiai

Posėdžio pavadinimas Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis Nr.32
KlausimasPR-1022 Dėl tikslinės pašalpos skyrimo
Būsena Įtrauktas
Pranešėjas Regina Sokolovič
Dokumento Nr. Dokumento pavadinimas Dokumentas
PR-1022 DĖL TIKSLINĖS PAŠALPOS SKYRIMO
PR-1022 DĖL TIKSLINĖS PAŠALPOS SKYRIMO (PRIEDAS)
Aprašymas
  1. Projekto tikslai ir esmė.

Sprendimo ,,Dėl tikslinės pašalpos skyrimo“ tikslas – padėti (duomenys neskelbtini), gim. (duomenys neskelbtini),  gyv. Ilgoji g. (duomenys neskelbtini), Turgelių k., Turgelių sen., Šalčininkų r., materialiai. Jam yra diagnozuotas sunkus obstrukcinės miego apnėjos sindromas ir kvėpavimo nepakankamumas, dėl kurių miego metu prapuola kvėpavimas ir bet kuriuo laiku gali sustoti širdis. Asmenį nuolat kamuoja mieguistumas ir dieną dėl kvėpavimo nepakankamumo. Palengvina kvėpavimą dieną ir naktį miego metu apnėjos aparatai.

Pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 25 d. įsakymo Nr. V-515 „Dėl ambulatorinio gydymo deguonies ir dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatais skyrimo iš šių medicinos priemonių (prietaisų) nuomos išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo" 9 punktą indikacijų skirti kompensuojamą gydymą DPV šiuo metu nėra. Todėl (duomenys neskelbtini) turėjo nusipirkti aparatą pats, paskolinęs pinigų. (duomenys neskelbtini) yra išsiskyręs, nedirba, turi neįgalumą ir gauna apie 300 Eur neįgalumo pensijos. Gyvena kartu su senyvo amžiaus motina, kuri gauna nedidelę pensiją. (duomenys neskelbtini) su savo motina negali savo lėšomis nusipirkti aparato dėl lėšų stokos.         

  1. 2. Lėšų poreikis sprendimui vykdyti. Reikalinga suma 600,00 Eur yra numatyta  2022 metų savivaldybės biudžeto išlaidų plano 10.5. punkte. (Savivaldybės nustatyta tvarka išmokoms mokėti).