Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Visuotinė švietimo savaitė

2009 m. lapkričio 14–22 dienomis Lietuvoje ir 46 Europos šalyse vyks Visuotinė švietimo savaitė, kurią inicijuoja Europos tarybos Šiaurės–Pietų centras. Šios iniciatyvos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į globalines aktualijas bei problemas.

Ar dažnai susimąstote, ką valgote, kiek suvalgote ir kiek maisto išmetate į šiukšlių dėžę? Ar žinote, kad daugiau nei vienas milijardas žmonių pasaulyje kasdien badauja?

Daugiau informacijos čia.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su labdaros organizacija „Maisto bankas“ kviečia Jus arba Jūsų mokyklą/organizaciją/įstaigą dalyvauti akcijoje „Visuotinė švietimo savaitė: Virė virė košę...“. „Visuotinę švietimo savaitę: Virė virė košę...“ inicijuoja Europos tarybos Šiaurės-Pietų centras, šįmet atkreipdamas dėmesį į maisto trūkumą pasaulyje. Lapkričio 16-22 dienomis visoje Lietuvoje, kaip ir dar 46 Europos šalyse, vyks akcijos, renginiai diskusijos. Svarbiausias „Visuotinės švietimo savaitės: Virė virė košę“ akcentas – maisto rinkimas, kuris vėliau bus išdalintas sunkiau gyvenantiems Lietuvos žmonėms. Nebūkite abejingi ir padėkite tiems, kurie šalia Jūsų!

Idėjos mokytojui.

Programa mokytojams.

Programa visiems.

Irina Lovkelienė