Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Pavasarinis NTAKD žingsnių iššūkis „Ženk nerūkęs“: o kiek per mėnesį nueitum tu?

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas), kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti ,,Jaunimo metais“, organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, kuri vyks š. m. gegužės 2 – 30 dienomis. Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius!

Iššūkio „Ženk nerūkęs“ dalyviais gali būti visi, nepaisant amžiaus, išsilavinimo, pomėgių. Cigaretė surūkoma per 3-5 min., tai vos kelios minutės laiko su savimi ir mintimis, o pasivaikščiojimas leis ne tik apmąstyti išgyvenamas situacijas, bet ir stiprins organizmą, suteiks žvalumo bei taps puikiu laiko praleidimo būdu su draugais ar šeimos nariais, neskaičiuojant minučių.

Kad pirmas žingsnis pokyčių link būtų dar lengvesnis, Departamentas iššūkio metu – gegužės 2-30 dienomis – dalyviams dovanos puikius prizus: gertuves, laisvalaikio krepšius, kuprines, ausines. Lai tai bus maža paskaita, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Daugiau informacijos 

Kaip dalyvauti:

Išankstinė registracija socialinėje akcijoje ,,Ženk Nerūkęs‘‘ jau pasidėjo ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:

  • Parsisiųskite programėlę „#walk15“ spustelėję ČIA.
  • Spauskite „taurės“ ikoną.
  • Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

Kilus klausimams, maloniai prašome kreipkitės el. paštu laura.bieliauskiene@ntakd.lt arba tel. +370 690 58295.

Instrukcija