Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

NEPRIKLAUSOMA KULTŪRA - Lietuva autorinės kūrybos ir analitikos akimis

Projektas „NEPRIKLAUSOMA KULTŪRA - Lietuva autorinės kūrybos ir analitikos akimis“, kviečia kuo įvairesnius žmones kurti grožinę literatūrą, poeziją, dailę arba fotografiją pagal užduotis bandomajam leidiniui.

Projekto sumanymas:
Kultūros, žmonių gyvenimų ir požiūrių, geografinių, socialinių ir ideologinių ypatybių skleidimas meno, bei socialinės ir psichologinės analitikos akimis periodiniame spaudos leidinyje. Autorinės kūrybos skatinimas ir skleidimas kuo įvairiapusiškesniu mastu: nuo didžiausių miestų iki mažiausių gyvenviečių.

Platesnė informacija, pasirinktos srities dalyvio anketos pildymas, bei informacija apie bendradarbiavimą ir reklamą oficialioje projekto svetainėje:
http://AVgalerija.puslapiai.lt/leidinys, arba mob.telefonu: +37060279575

Susidomėjusius taip pat kviečiame būti pagalbininkais skleidžiant kūrybos pasiūlymą po visą Lietuvą. Prisidėti galima labai paprastai, pavyzdžiui pakabinti skelbimą savo gyvenvietėje, perduoti žinią draugams ar pažįstamiems.
Oficialaus projekto skelbimo kopiją galima atsisiųsti šiuo adresu: http://AVgalerija.puslapiai.lt/leidinys/failai/leidinio_skelbimas.doc

Skelbimas galioja iki: 2009m. Gruodžio 1d.