Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Antikorupcijos dienai paminėti – mokinių rašinių konkursas „Žinau kaip pažaboti korupciją!“Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antrąkart rengia mokinių rašinių konkursą, skirtą Tarptautinei antikorupcijos dienai (gruodžio 9-ajai) paminėti. „Žinau, kaip pažaboti korupciją!“ – skelbia konkurso pavadinimas ir kviečia aktyviai dalyvauti Lietuvos vyresniųjų klasių moksleivius.

Konkurso organizatoriai atkreipia dėmesį, kad korupcija – opi problema Lietuvoje. Mokiniams taip pat rūpi ši visuomenės yda, todėl jie nori ir gali suaugusiems pasiūlyti, kaip reiktų spręsti korupcijos problemas, rašydami temomis: „Geriausias receptas – kaip kovoti su korupcija“, „Mano taikinys – korupcija“, „Man su korupcija ne pakeliui“, „Jei aš būčiau STT vadovas“.

Šių metų lapkričio 2 – gruodžio 2 d. rengiamame kūrybiniame rašinių konkurse kviečiami dalyvauti visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 klasių ir gimnazijų I–IV klasių moksleiviai, rašinių laukiame iki 2009 m. gruodžio 2 d. el. paštu ne.korupcijai@moksleiviai.lt arba paštu: Konstitucijos pr. 25, Vilnius.

Penki geriausių darbų autoriai bus paskelbti gruodžio 9 d. Jiems atiteks STT įsteigti prizai, STT direktoriaus ir LMS prezidentės padėkos raštai. Apie konkurso rezultatus nugalėtojai bus informuojami asmeniškai.

Visa informacija apie konkursą, konkurso nuostatai ir prizinių vietų nugalėtojai bus skelbiami LMS (www.moksleiviai.lt) ir STT (www.stt.lt) interneto svetainėse.

Konkurso nuostatus ir reikalavimus rasite čia.

Linkime kūrybinės sėkmės!

Irina Lovkelienė