Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

XIX a. muzikinio ir teatrinio gyvenimo atspindžiai

2021-07-14 val. 18:00 Jašiūnų dvaro sodybos rūmai (J. Sniadeckio g. 2, Jašiūnai)

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus ir Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras kviečia į neeilinį renginį – Lietuvos muzikos, teatro ir kino muziejaus parodą „XIX a. muzikinio ir teatrinio gyvenimo atspindžiai iš  Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rinkinių“, kuris vyks Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose liepos-rugsėjo mėnesiais.

Jau liepos 14 d., 18.00 val. kviečiame į parodos atidarymą, kurio metu galėsite apžiūrėti XIX a. renginių afišas, senąsias muzikines dėžutes, muzikinius instrumentus ir dar daug vertingų eksponatų bei išgirsite to meto muzikinių kūrinių.

Parodos atidaryme dalyvaus:

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktorė Nideta Jarockienė, parodos kuratorė dr. Auksė Kapočiūtė-Vaitkuvienė, Lietuvos kultūros tyrimų instituto muzikologė ir teatro istorikė Vida Bakutytė-Jauniškienė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Julija Stupnianek–Kalėdienė, tarptautinių konkursų laureatė, pianistė Nijolė Baranauskaitė, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus restauratorius Paulius Steponavičius.

 Organizatoriai:

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Jašiūnų dvaro sodybos rūmai

Rėmėjas:

Šalčininkų rajono savivaldybė

 Renginys nemokamas!

Daugiau informacijos tel.: +370 670 84 885/ +370 600 75 764.