easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Koncertas „Fortepijono rečitalis” Jašiūnų dvare

2024-04-21 val. 15:00 Jašiūnų dvaro sodybos rūmai (J. Sniadeckio g. 2, Jašiūnai)
event image

Kviečiame 2024 m. balandžio 21 d. 15.00 val. apsilankyti Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose, kur vyks aukšto meninio lygio koncertas „Fortepijono rečitalis“.  Meninę programą pristatys talentingas pianistas iš Italijos Paolo Bruno.
Pianistas Jašiūnų dvaro publikai parengė ypatingą programą, aukštai iškeldamas savo meninę kartelę. Šiam koncertui jis pasirinko didžiųjų genijų L. V. Bethoveno ir F Šopeno kūrinius.

Aistringoji L. V. Bethoveno „Patetinė“ sonata, dedikuota kompozitoriaus draugui ir rėmėjui princui Karlui fon Lichnovskiui, įtvirtinusi jauno kompozitoriaus vardą kaip vieno talentingiausių to meto klasikų kompozitorių ir pianistų Vienoje.
Ir romantiškasis Šopenas. Kiekvienas jo kūrinys turi savo poeziją, dramą ir istoriją. Tai ir užfiksuota tragedija ir dainuojanti harmonija. Sugebėjimas perteikti tokį turtingą turinį per muziką taip aiškiai įmanomas tik tikram kūrėjui, kurio vardas Frederikas Šopenas.
Programą vainikuos tragiškasis  F. Šopeno polonezas op. 44 fis moll, skirtas Liudmilai de Bovo, iškiliai Paryžiaus lenkų bendruomenės narei, F. Listo įvardintas kaip vienas galingiausių F. Šopeno kūrinių.

Koncertą ves Irena Žilinskienė.

APIE PAOLO BRUNO

Aukščiausiu apdovanojimu baigė studijas Muzikos konservatorijoje „F. Cilea“ Kalabrijoje, vėliau tobulinosi pas žymius pasaulio pianistus.
Jis dalyvavo svarbiuose festivaliuose ir muzikos renginiuose, atliko solo rečitalius užsienyje, ypač daug koncertų Ispanijoje. Jis taip pat koncertavo su orkestru, vadovaujamu maestro Michele Manganelli, Pietro Billi ir Pietro Perini yra laimėjęs daugybę nacionalinių ir tarptautinių fortepijono konkursų:  Dėl pripažinimo prestižiniame Konkurse „Ibla Grand Prize 2022“ jis buvo pakviestas į nugalėtojų turnyrą tokiose vietose kaip Blue Candlelight (Teksasas), Davis Performance Hall – Radfordo universitetas (Virdžinija), Lionas, Arkanzase, Carnegie Hall Niujorke ir kituose Amerikos miestuose.

Data 2024 04 21
Laikas 15.00 val.
Vieta Jašiūnų dvaro sodybos rūmai

Bilieto kaina 10€.
Bilietus galite įsigyti:
– Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose tel. +370 670 84816
– Šalčininkų kultūros centro kasoje tel. +370 603 14487
BILIETAI

easy to read