Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vystoma susisiekimo vietiniais keliais infrastruktūra

Vystoma susisiekimo vietiniais keliais infrastruktūra


Vienas Savivaldybės prioritetų – gyventojų gyvenimo kokybės gerinimas kuriant jų poreikius atitinkančią infrastruktūrą. Šiuo metu įgyvendinami Karalinos ir Kaniūkų kaimų (Gerviškių sen.) žvyrkelių kapitalinio remonto darbai, kurių tikslas – asfaltbetonio dangos įrengimas.

Rangovo AB „Kauno tiltai“ darbuotojai darbuojasi Gerviškių seniūnijoje – Kaniūkuose ir Karalinoje. Pagal parengtus projektus, Kaniūkų kaime bus užasfaltuotas Centrinės gatvės ruožas, darbų apimtys - apie 900 m. Karalinoje darbai vyksta Karalinos gatvėje, čia asfaltbetonio danga bus paklota apie 700 m kelio atkarpoje.

Kaniūkai, Gerviškių sen.   
Karalina, Gerviškių sen.   Šiuo metu atliekami paruošiamieji darbai – pašalinti nesaugūs medžiai ir krūmai, kiti kliuviniai, formuojami kelkraščiai, įrengtas skaldos pagrindas. Tikimasi, kad asfaltuotais keliais gyventojais važiuos jau šį rudenį.

Įgyvendinami projektai ne tik užtikrins kokybišką susisiekimą, bet ir mažins dulkių keliamą taršą, greitą ir kokybišką medikų, ugniagesių ir policininkų darbą, mažins laiko sąnaudas, didins viešųjų paslaugų prieinamumą.Informaciją parengė Inesa Suchocka