Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Užasfaltuoti kaimo gyvenviečių keliai

Užasfaltuoti kaimo gyvenviečių keliai


Šį vasaros – rudens sezoną Šalčininkų rajono savivaldybė įgyvendino penkių kaimo gyvenviečių kelių remonto darbus – žvyrkelius pakeitė asfaltas.

Vasarą pasirašytos sutartys dėl penkių kaimo gyvenviečių kelių ruožų asfaltavimo. Atlikę projektavimo darbus kelininkai išskubėjo į objektus. Pirmiausia asfaltbetonio danga buvo paklota Baltosios Vokės seniūnijos Rudnios kaime. Čia, Vilniaus gatvėje, užasfaltuota apie 200 metrų atkarpa ir suremontuota po keliu esanti pralaida, užtikrinanti kelio atsparumą tekančio upelio vandeniui. Darbai šioje gyvenvietėje vyksta etapais, praėjusiais metais čia taip pat užasfaltuotas apie 350 m ruožas.

 Rudnios k. (Baltosios Vokės sen.) po remonto  
Rudnios k. (Baltosios Vokės sen.) prieš asfaltavimą  Spalio pradžioje asfaltbetonio danga paklota Šalčininkų seniūnijos Ragožiškių kaime, užasfaltuotas kelio ruožas nuo sankryžos su Vilniaus gatve iki sankryžos su Gėlių gatve.

Ragožiškių k. kelias asfaltavimo darbų metu (Šalčininkų sen.)  
Ragožiškių k. kelias prieš asfaltavimą  Gerviškių seniūnijoje asfaltbetonio dangos įrengimo darbai atlikti dviejuose kaimuose – Karalinoje ir Kaniūkuose. Karalinoje, Karalinos 1-ojoje gatvėje, užasfaltuota apie 700 m atkarpa, o Kaniūkuose, Centrinėje gatvėje, apie 900 m ruožas. Šiose atkarpose įrengti ir greitį mažinantys kalneliai.

Karalinos k. (Gerviškių sen.), po asfaltavimo darbų  
Karalinos k. (Gerviškių sen.), prieš asfaltavimą  
Kaniūkų k. (Gerviškių sen.), po asfaltavimo darbų  
Kaniūkų k. (Gerviškių sen.), prieš asfaltavimą  Jašiūnų geležinkelio stoties gyvenvietėje įgyvendinti Stoties gatvės ruožo kapitalinio remonto darbai, kurių rezultatas – užasfaltuotas apie 450 m kelio ruožas nuo žiedo, esančio prie geležinkelio stoties būstinės, iki sankryžos su Grybų gatve.

Jašiūnų geležinkelio stoties gyvenvietės Stoties gatvė po remonto  
 
Jašiūnų geležinkelio stoties gyvenvietės Stoties gatvė prieš remontą  Realizuodama kaimo gyvenviečių kelių ruožų asfaltavimo darbus Šalčininkų rajono savivaldybė siekia ne tik susisiekimo infrastruktūros plėtros, bet ir dulkių keliamos taršos mažinimo, eismo saugumo didinimo ir gyvenviečių patrauklumo.
Informaciją parengė Inesa Suchocka