Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Sporto mokykla: bėgimas be finišo

Sporto mokykla: bėgimas be finišo

Šiandien Šalčininkų rajono sporto mokyklos bendruomenė pakvietė apsilankyti atnaujintame pastate. Į renginį atvyko Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, vicemerė Ana Jesvilienė, savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, skyrių vedėjai, Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun, Eišiškėse veikiančių švietimo įstaigų vadovai, rėmėjai, įmonių atstovai, buvę sporto mokyklos vadovai ir treneriai.

 

 

  

 

 

 

Šalčininkų rajono savivaldybės pastangomis sporto mokykloje įgyvendinti net du investiciniai projektai, kurie užtikrino galimybę organizuoti aukšto meistriškumo sporto renginius ir pritraukti Lietuvos ir užsienio sportininku. Be to, sudarytos puikios sąlygos sportuoti vietos vaikams ir jaunimui. Pakvietę susipažinti su atsinaujinusia mokykla sportininkai surengė parodomąjį pasirodymą. Jeigu kituose renginiuose būtų dainos ir šokiai, tai sporto mokykloje svečiai turėjo galimybę pamatyti rankininkų, tinklininkų, stalo tenisininkų ir imtynininkų treniruotes. Jaunimas stengėsi iš visų jėgų ir paliko iš tiesų gražų įspūdį. Ne vienas buvo nustebęs. Kiekvienas dalyvavęs šventėje suprato, kad sportas reikalauja didžiulio darbštumo, atkaklumo ir pastangų.

 
 

Kartu šis susitikimas tapo proga perkirpti atidarymo juostą. Žirkles į savo rankas paėmė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, sporto mokyklos direktorius Romas Urvikis ir „A&T Statyba“ direktorius Andžej Vinčo.

Sveikinimo žodį tardamas Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič pabrėžė, kad sporto mokykloje įgyvendintų projektų sėkmė - komandinis darbas ir nuoseklumas, o naujos sporto salės šeimininkais jis pavadino jaunimą, kuris čia sportuoja.

 

- Istorinės akimirkos. Mums pavyko atlikti gerus darbus, svajonė tapo realybe. Prieš 20 ar netgi daugiau metų kiekvienas sportininkas Eišiškėse, valdžia, bendruomenė, visi kalbėjo, kad salė per maža. O mums pavyko, nes visi norėjome padaryti. Mes žaidėme ir žaidžiame vienoje komandoje. Ieškojome finansavimo ir todėl šiandien galime vienas kitam pasakyti, kad kiekvienas gerai atlikome savo darbą. Sporto mokykla – tai dovana Eišiškių gyventojams: ir senjorams, ir jaunimui, sportininkams, dovana mūsų rajono sportui. Turime iš tiesų puikiai atrodančias ir gerai funkcionuojančias patalpas. Šiandien noriu padėkoti visiems prisidėjusiems prie šios salės modernizavimo. Sporto mokykla Eišiškėse – tai savotiškas prekinis ženklas, kurį sukūrė žmonės. Tai mūsų visų bendras turtas. Sveikinu ir linkiu gerų rezultatų, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič.

Visai neseniai pareigas pradėjęs eiti sporto mokyklos direktorius ir ilgametis treneris Romas Urvikis dėkojo visiems įsitraukusiems į projektų įgyvendinimą. Bendri sprendimai ir užsispyrimas leido sporto mokyklai transformuotis į šiuolaikišką, sportininkų poreikiams pritaikytą erdvę. Kreipdamasis į Eišiškių švietimo įstaigų direktorius Romas Urvikis dėkojo už konstruktyvų bendradarbiavimą remonto metu, kai gimnazijos leido naudotis savo sporto infrastruktūra.

- Galėjome tik svajoti, o turime modernią sporto salę. Prieš dvejus metus gimusi vizija tapo konkrečiu objektu. Jau pravestos kelerios varžybos, pavyzdžiui Lietuvos rankinio lygos varžybos, Vilniaus regiono mini futbolo varžybos, krepšinio ir tinklinio turnyrai. Startavome į tokį ilgą maratoną. Manau, kad jis bus ypatingas, nes bus be finišo. Bus ilgas bėgimas su naujomis užduotimis, naujais tikslai ir naujais laimėjimais. Manau, kad šioje salėje netruks intriguojančių, įdomių ir karštų varžybų. Svarbiausia, kad dabar mūsų salė atitinka respublikinio ir tarptautinio lygmens reikalavimus. Tai naujas etapas mums visiems, - kalbėjo Romas Urvikis ambicingai užsimindamas apie būsimas pergales ir medalius.

 

Buvęs sporto mokyklos direktorius Marjanas Titko neslėpė džiaugsmo dėl sporto mokyklos renovacijos. Jo teigimu, visoje šalyje jaunimas vis labiau sportuoja, Eišiškės – ne išimtis. Jis linkėjo visai Eišiškių bendruomenei sportuoti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Sporto mokykla suremontuota, sudarytos sąlygos tobulinti meistriškumą, atidarymo juosta perkirpta, belieka laukti naujų iniciatyvų, naujų sumanymų ir gražių rezultatų. Tikime, kas sporto mokykla pateisins lūkesius ir, kaip anksčiau, ugdys rezultatyvius sportininkus ir papildys savo laimėjimų sąrašą. Sėkmės!