Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Savivaldybės dovana Eišiškių ugniagesiams

Savivaldybės dovana Eišiškių ugniagesiams

Šiandien Eišiškių ugniagesiams įteikti naujo gaisrinio automobilio rakteliai. 

Šalčininkų rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje veikia septynios ugniagesių komandos Dieveniškėse, Turgeliuose, Baltojoje Vokėje, Jašiūnuose „Merkio“, Butrimonyse, Pabarėje ir Eišiškėse. Gaisrų gesinimas – tai be galo atsakingas ir pavojingas darbas. Todėl pareigūnai nuolat tobulina savo kompetencijas, dalyvauja teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose, studijuoja tarnyboje turimą techniką, įrangą. Jų darbui būtina priemonė – gaisrinis automobilis.

 

 

 
 

- Iškvietimų netrūksta ir kiekviena situacija yra skirtinga, todėl turime būti pasiruošę iššūkiams. Šis automobilis ir kompaktiškas ir pritaikytas sunkiai pravažiuojamiems keliams. Juo ugniagesiai pasieks siauras gatvelės ir miško keliukus. Eišiškėse turime gaisrinę 6 tonų cisterną, tačiau miestas yra miestas, todėl mums ši rezervinė transporto priemonė būtina. Esame dėkingi Šalčininkų rajono savivaldybei už dovaną, kuri tarnaus gyventojų saugumui, - pasakoja Šalčininkų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Ivan Vilkanec.

Praėjusį šeštadienį į Eišiškes atkeliavo Šalčininkų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis įsigyta 1993 metų IVECO MAGIRUS markės transporto priemonė su 2400 litrų vandeniui talpa. Pirkinio vertė - 28 000 eurų.

Šalčininkų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Ivan Vilkanec džiaugėsi naujuoju pirkiniu ir akcentavo, kad jis puikiai pasitarnaus ugniagesiams tarnyboje.