Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Prezidento komanda Šalčininkuose susitiko su bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovais

Prezidento komanda Šalčininkuose susitiko su bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovais

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos komanda pirmadienį lankėsi Šalčininkuose, kur susitiko su bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovais. Susitikimas buvo skirtas Prezidento iniciatyvai „Lietuvos galia“ pristatyti, taip pat susipažinti su aktyviais rajono piliečiais, išgirsti apie vykdomas veiklas ir iššūkius, su kuriais jie susiduria.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kanclerė Agila Barzdienė Šalčininkų rajono bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms pristatė Prezidento iniciatyvą „Lietuvos galia“. Ja siekiama didinti pilietinę galią, motyvuoti ir telkti aktyvius gerovės kūrėjus, burti bendruomenes, stiprinti kiekvieno piliečio balsą, vieni kitų palaikymą, auginti bendruomeniškumo kultūrą ir skatinti savanorystę.

„Važinėdami per Lietuvą ir susitikdami su bendruomenėmis ir aktyviais piliečiais išgirstame tikrai įkvepiančių pavyzdžių, parodančių, kiek daug galios kiekvienas mūsų turime keisti savo aplinką ir kurti gėrį savo kaime, mieste ir visoje Lietuvoje. „Lietuvos galia“ yra būtent apie tai – apie žmones, kurie yra pasirengę padaryti truputėlį daugiau, kad kurtų gerovę aplink save“, – susitikime sakė Kanceliarijos kanclerė.

 

Pilietinės visuomenės instituto atstovė Rūta Žiliukaitė susitikimo dalyviams pristatė Pilietinės visuomenės indeksą.

Susitikime dalyvavusių bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai pristatė savo vykdomas veiklas ir iniciatyvas – nuo kalėdinių akcijų iki sodininkystės užsiėmimų senjorams. Aktyvūs piliečiai teigė, kad veikti juos įkvepia noras kurti gerovę savo bendruomenėse, o pagrindinis iššūkis – įvairios biurokratinės procedūros.

Daugiau informacijos apie Prezidento iniciatyvą „Lietuvos galia“ – www.lietuvosgalia.lt.