Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Permainos Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazijoje

Permainos Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazijoje


Prieš kelias dienas atsakingų specialistų komisija, apžiūrėjusi E. Ožeškovos gimnazijos patalpas po atliktų remonto darbų, pasirašė dokumentą, kuriuo pripažino jas tinkamomis naudoti – įgyvendintas eilinis Šalčininkų rajono savivaldybės projektas švietimo įstaigų modernizavimo srityje.Remonto darbai gimnazijos antrame aukšte realizuoti tikslingo Šalčininkų rajono savivaldybės ir bendrijos „Wspólnota Polska“ bendradarbiavimo dėka. Siekdama gauti Lenkijos partnerių finansavimą švietimo įstaigų remontui Šalčininkų rajono savivaldybė užtikrina optimalaus ir apgalvoto remontuotinų objektų sąrašo sudarymą, stebi ir kontroliuoja darbų vykdymą, prisideda finansiškai prie projektų realizavimo.Šių metų vasarą E. Ožeškovos gimnazijoje startavo antro aukšto patalpų remontas, kurio apimtys – 524 kv. m. Suremontuotas koridorius ir visos antro aukšto patalpos, rūbinė. Projekto realizavimo pradžioje sanitarinių mazgų ir rūbinės remontas nebuvo numatytas, tačiau sutaupius lėšų remontas atliktas ir šiose patalpose. Dabar mokyklos bendruomenė džiaugiasi aštuoniomis šviesiomis klasėmis, mokytojų kambariu, pavaduotojos, socialinio pedagogo, logopedo ir medicinos darbuotojo kabinetais. Šiame aukšte įsikūrę pradinukai, fizikos, technologijų ir dailės klasės. Visose suremontuotose patalpose taip pat pakeistos durys, elektros instaliacija, vandentiekio ir nuotekų tinklai ir plautuvės su spintelėmis (klasėse).

Antro aukšto patalpos prieš remontą  Anot gimnazijos direktorės Miroslavos Šostak, mokiniai grįžta į klases. Tris mėnesius ugdymo procesas vyko sklandžiai, nors ir organizuotas pramogų cente, aktų salėje padalinus ją į dvi erdves, patalpose prie sporto salės.

2018 m. atliktas trečio aukšto ir laiptinės remontas  2018 m. metais šioje gimnazijoje taip pat atliktas trečio aukšto patalpų ir laiptinės remontas. Šalčininkų rajono savivaldybės konstruktyvių sprendimų ir tęstinių projektų planavimo ir realizavimo dėka Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazijoje suremontuotos beveik visos patalpos.Inesa Suchocka