Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Perduota naudojimui Eišiškių gimnazijos teniso salė

Perduota naudojimui Eišiškių gimnazijos teniso salė

Įgyvendintas Eišiškių gimnazijos siekis turėti patalpas renginių organizavimui– suremontavus teniso salę įsigyta ir mobili scena.Nuo pat projekto įgyvendinimo pradžių svarstant darbų apimtis buvo numatyta pritaikyti teniso salę kuo platesniam eksploatavimui, o svarbiausia – renginių organizavimui, nes Eišiškių gimnazija neturi aktų salės.

Remonto darbų metu atnaujinta teniso salė, pakeisti langai, atlikti elektrotechnikos darbai, o taip pat apšiltintas fasadas, cokolis ir stogas, įrengta nauja hidroizoliacinė stogo danga. Realizuojant projektą įsigyta teleskopinė mobili scena (8,5 m iš 7 m), kuri gali būti naudojama ne tik patalpose, bet ir lauke. Taigi Eišiškių gimnazijos bendruomenė renginius galės pravesti ir atviroje erdvėje. Be to, suremontuotoje salėje bus įrengtas projektorius, ekranas, atsiras ir naujos kėdės.

 Praėjusį penktadienį Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos specialistai, Eišiškių gimnazijos ir A. Ratkevičiaus sporto mokyklos vadovai ir UAB „Jaraks“  atstovas pasirašė Eišiškių gimnazijos teniso salės pripažinimo tinkama naudoti aktą – netrukus po pertraukos čia sugrįš stalo tenisininkai. Tikimasi, kad atnaujinta erdvė netruks sulaukti naujų gimnazijos bendruomenės iniciatyvų.

Eišiškių gimnazijos teniso salė prieš remontą  Projektas finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, vertė – 100 tūkst. eurų.


Inesa Suchocka