easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Pavasaris – švaros metas!

Pavasaris – švaros metas!

Pavasaris tikriausiai aktyviausias metų laikas, kai po žiemos gyventojai tvarko aplinką, grėbia pernykščius lapus, geni medžius ir krūmus. Šalčininkų rajono savivaldybė kviečia įgyvendinti tikslą #salcininkurajonassvarus! Todėl tradiciškai Šalčininkų rajone balandis skelbiamas švaros mėnesiu!

Kviečiame seniūnijas, rajono įmones ir įstaigas tvarkyti ne tik savo valdomas, naudojamas ir priskirtas teritorijas, bet ir esančias šalia. Raginame švietimo įstaigas tai pat prisidėti prie savo aplinkos tvarkymo ir puoselėjimo.

Kviečiame į Šalčininkų rajono savivaldybės kvietimą atsiliepti Valstybinių miškų urėdiją ir AB „Kelių priežiūra“ ir sutvarkyti užterštas miškų ir kelių teritorijas.

Primename, kad tvarkymosi akcijų metu žaliąsias atliekas draudžiama mesti kartu su bendrosiomis atliekomis. Raginame naudotis Žaliųjų atliekų aikštelės paslaugomis, kurios teikiamos NEMOKAMAI. Nemažiau svarbu rūšiuoti surinktas atliekas.

Aplinką tvarkančioms įmonėms ir įstaigoms transportuoti surinktas atliekas padės seniūnijos, kviečiame iš anksto pranešti dėl organizuojamos akcijos ir susitarti dėl atliekų išvežimo.

Įgyvendinkime tikslą #salcininkurajonassvarus kartu!

Keldami tvarkymosi akcijų nuotraukas į socialinius tinklus žymėkite #salcininkurajonassvarus. 

easy to read