Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Pavasario sporto šventė darželinukams „Judėkime kartu“!

Pavasario sporto šventė darželinukams „Judėkime kartu“!

Nepaisant to, kad už lango niūru ir pliaupia lietus, Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykloje šiandien buvo šviesu, linksma ir smagu. Naujoje sporto salėje šurmuliavo Eišiškių lopšelio-darželio mažieji „Zuikučiai“, „Drugeliai“, „Bitutės“, „Obuoliukai“, „Voveraitės“, „Nykštukai“, „Pelėdžiukai“, „Baravykai“ - visa bendruomenė susirinko didžiuliame sporto renginyje ,,Judėkime kartu“.

Visi sporto šventės dalyviai saugiai pasiskirstė į atskiras grupes. Vaikai, nesusitikdami grupėmis, saugiai varžėsi linksmose estafetėse, judriuose žaidimuose. Mažieji sportininkai, padedami išradingųjų sporto mokyklos mokytojų Valdemaro, Viktoro ir Svetlanos, išbandė savo vikrumą žaisdami linksmus sportinius žaidimus su kamuoliais, lindo pro tunelį, išbandė jėgas lenktyniaudami su savo grupės draugais. Su ne mažesniu azartu kartu su vaikais sportavo ir auklėtojos.

Gražus ir linksmas sporto renginys buvo vainikuotas apdovanojimais. Eišiškių lopšelio-darželio ir sporto mokyklos vadovai visus vaikus apdovanojo nugalėtojų medaliais.

Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla nuoširdžiai dėkoja Lopšelio-darželio „Žiburėlis“ bendruomenei už glaudų bendradarbiavimą, už dalijimąsi gerąja patirtimi bei puikius šios dienos įspūdžius.

 

Svarbu paminėti, kad š. m. balandžio mėn. A. Ratkevičiaus sporto mokykla ir lopšelis-darželis „Žiburėlis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Per pusantro mėnesio sporto mokykloje darželinukams surengtos šešios sporto dienos, kurias vedė treneriai Valdemaras Novickis, Viktoras Jesvilas ir Svetlana Grinevič. Ateityje sporto mokykla tikisi puoselėti bendradarbiavimo ryšius ir plėsti sporto mokyklos veiklos geografiją.