Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Neįgaliesiems pritaikytos Jašiūnų ir Turgelių ambulatorijų patalpos

Neįgaliesiems pritaikytos Jašiūnų ir Turgelių ambulatorijų patalpos


Vienas iš Šalčininkų rajono savivaldybės tikslų – neįgaliųjų integracija ir sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas. Įgyvendinant projektą „Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas“, modernizuotos Turgelių ir Jašiūnų ambulatorijos, darbai vyksta Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centre, o Dieveniškių ir Baltosios Vokės ambulatorijose atnaujinti baldai ir įranga.

Lapkričio pabaigoje Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos ir Pirminės sveikatos priežiūros centro specialistai įvertino atliktus statybos darbus ir pripažino patalpas tinkamomis naudoti - Jašiūnų ir Turgelių ambulatorijose esama infrastuktūra pritaikyta neįgaliųjų judėjimui.

Jašiūnų ambulatorija  Vienas svarbiausių realizuoto projekto rezultatų – keltuvų įrengimas. Ši įranga užtikrins, kad judėjimo sunkumų turintys žmonės sveikatos specialistų pagalba bus užkelti į antrą aukštą. Įrangos veikimą išbandė ir komisijos nariai. Anot jų, keltuvai juda tinkamu greičiu, lengvai valdomi, yra saugūs, kompaktiški, netrukdantis pacientų judėjimo laiptinėse, keliamoji galia - iki 225 kg.

Turgelių ambulatorija  Šio projekto realizavimo metu neįgaliųjų poreikiams taip pat pritaikyti sanitariniai mazgai, suremontuotos laiptinės, o Turgelių ambulatorijoje - ir gydytojo kabinetas, procedūrinė. Be to, judėjimo sunkumų turinčių žmonių poreikiams pritaikyta ir lauko teritorija.

Tikimasi, kad realizuoti Šalčininkų rajono savivaldybės sprendimai užtikrins judėjimo sunkumų turinčių pacientų integraciją ir jų poreikių tenkinimą.Inesa Suchocka