Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Nauja gydytoja Šalčininkų ligoninėje

Nauja gydytoja Šalčininkų ligoninėje

Šiandien Šalčininkų ligoninėje darbą pradeda vaikų ligų gydytoja rezidentė Vitalija Svist. Pasveikinti jaunos medikės su darbo pradžia atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus specialistė Jolanta Černiavskienė, linkėjusi jai profesinio tobulėjimo ir optimizmo. Geros kloties jai linkėjo ir Šalčininkų ligoninės direktorius Zbignev Semenovič.

Vitalija Svist – Vilniaus universiteto rezidentė, kuri po dviejų metų įgis vaikų ligų gydytojo ir vaikų pulmonologo diplomą. Paklausta, kodėl rinkosi tokią specialybę, jauna moteris iš karto susišypso.

- Su vaikais dirbti žymiai įdomiau negu su suaugusiais. Kažkaip iš vaikų jauti labai stiprų atgalinį ryšį. Tu atiduoti vaikams ir jie tuo pačiu atsilygina, jie nuoširdūs. Labai malonu, kai randi bendrą kalbą su vaikais, - nuoširdžiai pasakoja jauna medikė.

Vitalija Svist kilusi iš Vilniaus rajono, šiuo metu gyvena Vilniuje, dirbusi Antakalnio poliklinikoje. Jos teigimu, kelionė į Šalčininkus negąsdina.  Apie galimybę dirbti čia ji sužinojo pamačiusi Šalčininkų rajono savivaldybės skelbimą internete ir iš karto juo susidomėjo.

Pirmasis budėjimas Šalčininkuose ir pirmieji pacientai. Gydytoja Vitalija ima ligos istorijas ir eina susipažinti su mažaisiais ligoninės pacientais. Linkime jai apsiprasti naujoje darbo vietoje ir sėkmingai baigti pasirinktas studijas.

Šalčininkų rajono savivaldybė dės visas pastangas, kad sudarytų palankias gydytojos darbo sąlygas.