Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Leonid Vysockij pelnė „Metų specialisto“ apdovanojimą

Leonid Vysockij  pelnė „Metų specialisto“ apdovanojimą

Vasario 9 d. Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro specialistas Leonid Vysockij pelnė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų apdovanojimą „Metų specialistas“. Šį apdovanojimą jis gavo už nuoširdžiai ir atsakingai atliekamą darbą, įgyvendintas iniciatyvas ir asmeninį indėlį į visuomenės sveikatos stiprinimą Šalčininkų rajone.

Leonid Vysockij – Eišiškių 2-osios vidurinės mokyklos absolventas, įgijęs visuomenės sveikatos specialybę Klaipėdos universitete. Šalčininkų visuomenės sveikatos biure jis dirba nuo 2016 metų ir organizuoja sveikatos stiprinimą ir visuomenės sveikatos priežiūrą penkiose Šalčininkų rajono švietimo įstaigose – Butrimonių A. Krepštul, Kalesninkų L. Narbuto gimnazijose, Kalesninkų M. Rudzio pagrindinėje mokykloje, Jančiūnų ir Butrimonių universaliame daugiafunkciame centre ir Eišiškių lopšelyje – darželyje „Žiburėlis“.

 
 

Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro direktorės Janinos Alkovskos teigimu, Leonid Vysockij yra labai komunikabilus ir iniciatyvus, o atliekamo darbo kokybė yra vienas svarbiausių jo prioritetų.

- Leonid geba įsilieti į komandą ir joje dirbti ir kurti. Taip galima sakyti ne tik apie mūsų įstaigos kolektyvą, tačiau ir apie įstaigas, kuriose jis atlieka savo funkcijas. Leonid palaiko glaudžius ryšius ne tik su vaikais ir mokiniais, bet ir bendrauja su pedagogais, švietimo įstaigų vadovais. Dar viena graži jo savybė – iniciatyvumas ir žingeidumas. Jo idėjos, pasiūlymai tikrai stebina ir verčia pasitempti kitus. Be to, jis visada teigiamai nusiteikęs ir ieško rakto į gerus darbo rezultatus. Džiaugiuosi, kad kolektyve turime žmogų, kuris nori kurti gražų pasaulį ir yra atsidavęs profesijai, o kartu yra kuklus, - pasakoja biuro direktorė Janina Alkovska.

 
 

Iš tiesų, Leonido Vysockio kolegos neslepia, jog kartu su jais komandoje dirba profesionalus ir atsakingas darbuotojas, kuriuo visada galima pasikliauti. Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas, asmens higienos įgūdžių ugdymas, fizinio aktyvumo skatinimas, pirmosios pagalbos teikimas, epidemiologija, sveikatos raštingumas, sveikatos stiprinimo priemonių organizavimas, sveika mityba – tai tik dalis rajono švietimo įstaigose atliekamų funkcijų. Dažnai matome Leonidą Vysockį rajono renginiuose įsikūrusioje Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro palapinėje. Visada atviras ir besišypsantis jis kviečia užsukti ir gauti naudingų žinių apie savo sveikatą ir jos stiprinimą.

 
 

Šalčininkų rajono savivaldybė dėkoja Leonidui Vysockiui už jo indėlį į Šalčininkų rajono sveikatos stiprinimą ir sveikina su pelnytu apdovanojimu. Linkime didžiuotis savo profesija ir savo darbu, jausti kolegų ir artimųjų palaikymą ir neprarasti to nepaprasto optimizmo, kuris daro pasaulį gražesnį.

Ankstesniais metais „Metų specialisto“ apdovanojimus pelnė ir kiti Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro specialistai: Olga Gražulienė, Ana Jankelevič, Justyna Vojevodskaja, Nina Šilkienė, Janina Butko ir Elvyra Salavatova.