Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Keičiasi Eišiškių seniūnijos keliai ir gatvės

Keičiasi Eišiškių seniūnijos keliai ir gatvės

Šiuo metu Eišiškėse atnaujinama Bažnyčios gatvė, Mateikonių kaimo Kalnelio gatvėje vyksta baigiamieji kelio ruožo asfaltavimo darbai.

Spalio pabaigoje Eišiškėse prasidėjo Bažnyčios gatvės kapitalinio remonto darbai, numatantys kardinalius pokyčius: naują šaligatvį, apšvietimo liniją ir atnaujintą gatvės ir automobilių stovėjimo aikštelės asfalto dangą. Šiuo metu pradėti naujo šaligatvio, vedančio nuo sankryžos su A. Mickevičiaus gatve iki bažnyčios, įrengimo darbai. Buvusi apšvietimo linija demontuota, naujos atramos su šviestuvais montuojamos šaligatvio pusėje, vyksta paruošiamieji asfaltavimui darbai. Šis Šalčininkų rajono savivaldybės inicijuotas ir realizuojamas projektas aktualus ne tik vietos gyventojams, bet ir visai Eišiškių Kristaus Žengimo į dangų parapijai.

      
Eišiškės,Bažnyčios g.

 
Mateikonys, Kalnelio g.

Šį rudenį mieste, Pirties gatvėje, paklota nauja asfalto danga, abipus kelio atnaujinti ir šaligatviai.

Nemažai darbų atlikta ir seniūnijos kaimo gyvenvietėse. Šiuo metu kelininkai darbuojasi Mateikonių kaimo Kalnelio gatvėje, atliekami baigiamieji kelkraščių ir griovių tvarkymo darbai. Šioje gyvenvietėje taip pat atnaujintos dvi Saulėtosios gatvės atkarpos. Šį rudenį atnaujintais keliais važiuoja ir Panezdilių kaimo Kranto gatvės, Emiliškių kaimo Melioratorių gatvės, Vilkonių kaimo Vilties gatvės gyventojai.

 

Pirties g., Eišiškės                                                                                            Melioratorių g.,Emiliškės (Eišiškių sen.)

Tikimasi, kad Šalčininkų rajono savivaldybės įgyvendinami kelių ir gatvių remonto darbai užtikrins gyvenviečių saugumą ir patrauklumą.