Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Įteikti Didžiojo kunigaikščio Gedimino apdovanojimai

Penktadienį, sausio 30 d., Ukmergėje vyko Didžiojo kunigaikščio Gedimino apdovanojimų ceremonija. Jos metu pagerbti labiausiai nusipelnę Vilniaus regionui asmenys. Tarp jų ir keturi šalčininkiečiai. Iškilmėse dalyvavo ir apdovanotuosius pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič.Kunigaikščio Gedimino apdovanojimai skiriami labiausiai nusipelniusiems Vilniaus regiono verslininkams, kultūros, švietimo ir kitų sričių atstovams bei visuomenės veikėjams. Oficiali apdovanojimų įteikimo ceremonija prasidėjo Ukmergės rajono savivaldybės mero Vydo Paknio sveikinimo kalba, kuris pasidžiaugė, kad Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimai vėl bus įteikti iškiliausiems Vilniaus krašto žmonėms, kurie savo darbu kuria gėrį ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

Pirmosios krypties nominacijoje „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“ Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinės mokyklos direktorė Miroslava Šostak buvo apdovanota trečiojo laipsnio apdovanojimu.

Antrosios krypties nominacijoje „Už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje Akmenynės seniūnijos seniūnas Jan Miloševič buvo apdovanotas Padėkos raštu.

 

Trečiosios krypties nominacijoje „Už pasiekimus finansinio - gamybinio kapitalo ugdymo srityje“ ūkininkas Česlav Moroz buvo apdovanotas trečiojo laipsnio apdovanojimu.

 

Ketvirtosios krypties nominacijoje „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje“ Padėkos raštu buvo apdovanota Eišiškių asmens sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja Danuta Sokolovskaja.

Visus mūsų rajono atstovus, gavusius apdovanojimus, pasveikino ir įteikė gėlių puokštes į apdovanojimų įteikimo ceremoniją atvykęs  Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, kuris pasidžiaugė, kad buvo pagerbti asmenys, labiausiai spartinantys Šalčininkų rajono bei viso Vilniaus regiono socialinę-ekonominę plėtrą, kurie savo darbu ir atsidavimu kuria šviesesnę, turtingesnę šiandienos ir ateities Lietuvą.

 

Irena Kolosovska