Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Gyvos muzikos vakarai Šalčininkų salelėje

Gyvos muzikos vakarai Šalčininkų salelėje

Šalčininkų kultūros centras trečius metus iš eilės pakvietė miesto gyventojus ir svečius pasiklausyti gyvos muzikos garsų Šalčininkų salelėje.

Vakar ant tvenkinio kranto gyventojai galėjo atsipalaiduoti skambant ispaniškoms ritmams. Koncertine programa žiūrovus džiugino grupė „Rumbe norte“.  Taip pat scenoje pasirodė Šalčininkų rajono jauni muzikantai - Iwona Gurska, Maksymilian Głuchowski, Tomasz Dragunas, Kinga Romaszewska, Dominik Mickiewicz, Gabriela Mockutie ir Tomasz Pieszko - gabūs, stiprūs individualiai, savotiški ir skirtingi, bet juos visus vienija meilė muzikai.


 
 
 
 
 
 
 
 

Gyvos muzikos vakarai Šalčininkuose vyks visą vasarą, kas antrą ketvirtadienį 19.00 val. Šalčininkų salelėje. Scenoje pasirodys muzikinį talentą turintys mėgėjai ir profesionalūs atlikėjai.

Jeigu ir Tu nori atkleisti savo muzikinį talentą ir parodyti jį visiems, kreipkis į Šalčininkų kultūros centrą. Kolektyvas pasirūpins scena, įgarsinimu, apšvietimu ir naujais gerbėjais. Tereikia atsinešti savo instrumentą, gerą nuotaiką ir parodyti visiems savo talentą.

Organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lenkijos Respublikos ministrų tarybos pirmininko kanceliarija, Lenkijos fondas „Parama lenkams rytuose“.