Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Edukaciniai teatro užsiėmimai vaikams

Edukaciniai teatro užsiėmimai vaikams

Eišiškių bendruomenės centras, vykdydamas Šalčininkų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektą „Savęs pažinimas ir išraiška mene“, š. m. liepos 12-16 dienomis organizavo edukacinius teatro užsiėmimus vaikams.

Užsiėmimus vedė Eišiškių laisvalaikio ir verslo centro renginių organizatorė Teresa Suchocka, jai padėjo savanorė Patricija Miliun. Dalyviai susipažino, pasakojo apie savo talentus ir pomėgius, susipažino su scena, aptarė pasirinktą ruošti trumpą spektaklį, taip pat stebėjo vaikų pasirodymą spektaklyje „Raudonkepuraitė“, aptarinėjo scenos papuošimą, kostiumus ir techniką. Po vaidmenų išdalinimo įvyko pirmoji repeticija ir scenos dekoracijų ruošimas.

Visą savaitę dalyviai kartu su užsiėmimų vedėja noriai mokėsi teksto, vaidybos elementų, elgesio scenoje, o įtempto darbo rezultatu tapo trumpa spektaklio „Hamletas“ ištraukos premjera. Užsiėmimų metu nepritrūko ir šokių bei linksmų žaidimų, kuriuos organizavo savanorė.

Po spektaklio premjeros jauni atlikėjai apdovanoti garsiais plojimais, saldumynais bei padėkos raštais už aktyvų dalyvavimą.

   

Eišiškių bendruomenės centro informacija