Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Džiugios naujienos sporto mokyklai

Džiugios naujienos sporto mokyklai

Geros žinios Šalčininkų rajono A. Ratkevičiaus sporto mokyklos mokytojams ir auklėtiniams – įgyvendinus vieną projektą, startuoja kitas.

Vakar pasirašyta darbų atlikimo sutartis dėl sporto mokyklos vidaus patalpų atnaujinimo didinat sporto salės grindų plotą iki sporto šakų taisyklių reikalaujamų standartų, kad ji atitiktų ES reikalavimus pravesti aukšto lygio sporto renginius.

Projekto „Šalčininkai+ funkcinės zonos plėtros strategijos įgyvendinimas“ realizavimo metu bus demontuotos esamos sporto salės vidaus patalpos ir tribūnos. Naujos patalpos suprojektuotos taip, kad atsirastų galimybė išplėsti sporto salę (tęsiant praėjusiais metais realizuotą projektą) ir įrengti naujus funkcionalius kabinetus treneriams, šiuolaikiškas tribūnas žiūrovams, užtikrinant ir vietas lankytojams su vežimėliais. Kapitalinio remonto darbai taip pat apima inžinerinių tinklų įrengimą ir pertvarkymą (elektros instaliacija, vandentiekis, nuotekos, šilumos mazgas), naujų dušų ir techninių patalpų įrengimą. Svarbi projekto dalis – įranga. Sporto salėje bus įrengta krepšinio aikštelė, informacinė švieslentė, gimnastikos sienelė, suolai, gimnastikos čiužiniai, treniruokliai.

Kapitalinio remonto darbus atliks UAB „A&T Statyba”. Planuojama, kad statybininkai perduos salę naudojimui š. m. vasarą.

Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjos Donatos Ašmankevičienės teigimu, Šalčininkų rajono savivaldybė siekia kompleksiško sporto mokyklos sutvarkymo ir pritaikymo ne tik jos bendruomenės poreikiams. Ji tarnaus viso rajono komandoms, užtikrinant kokybiškų treniruočių ir varžybų organizavimą, pritraukiant Lietuvos ir užsienio sportininkus. Projektai rengiami nuosekliai, kad vienas papildytų kitą ir užtikrintų veiklų efektyvumą.

2020 m. sporto mokykloje įgyvendinto projekto rezultatas – saugią aktyvią veiklą užtikrinanti grindų danga. Šalčininkų rajono savivaldybė, įgyvendindama tarptautinį projektą „Savivaldybės – aktyvios bendruomenės narės“ kaip vieną iš veiklos sričių pasirinko sporto mokyklos atnaujinimą. Darbų objektas – 709 kv. m grindys. Realizavus projekto veiklas sporto mokykloje išbetonuota grindų, apšiltinta ir izoliuota erdvė, paklota komfortinį žaidimą užtikrinanti ir sporto salėms pritaikyta grindų danga.