Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Auksinis jubiliejus Šalčininkuose

Auksinis jubiliejus Šalčininkuose

Šiandien turime džiugią žinią – šalčininkiečiai Teresa ir Ivan Butrimovičiai švenčia auksinių vestuvių metines. Abu žvalūsir besišypsantys jie pasitinka svečius – Šalčininkų seniūnijos seniūną Miroslavą Neverkevičių ir Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėją Reginą Sokolovič.

- Sveikiname Jus su gražiu ir svarbiu jubiliejumi. 50 metų puoselėjate santuokos ir šeimos vertybes. Mylėkite vienas kitą ir toliau. Realizuokite svajones, kurių dar nerealizavote, - pasakė seniūnas Miroslav Neverkevič.

Jam pritarė ir Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Markevič linkėjusi porai bendrų laimės akimirkų, per gyvenimą eiti kartu ir būti atviros širdies, laimės ir sveikatos.

 

 

Jubiliatai pasakoja, kad jų pažintis buvo atsitiktinė.

- Pas mus atvažiavo melioratorius ir kažkur ten užstrigo su traktoriumi. O mano brolis taip pat dirbo melioracijoje. Ir taip beieškodamas pagalbos ištraukti savo traktorių Ivan surado žmoną, - prisimena ponia Teresa.

Vestuves abu prisimena su šypsena veide ir pasakoja, kad šventė per dvi puses. Buvo karšta, kaip ir prieš kelias dienas. Jaunieji susituokė Šalčininkų bažnyčioje. Jubiliatai patikslina, kad tuomet tai tebuvo koplyčia. Po vestuvių jaunieji apsigyveno Daučiūnuose, ponios Teresos tėvų namuose, abu dirbo melioracijoje, vėliau gavo butą Šalčininkuose. Porai gimė dukra ir sūnus. Anūkų kol kas jie neturi, tačiau tikisi sulaukti.

Sveikiname visą Butrimovičių šeimą su nuostabiu jubiliejumi, linkime sveikatos ir sulaukti žėrinčių deimantinių vestuvių!