Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Atlikti remonto darbai „Aušros“ gimnazijoje

Atlikti remonto darbai „Aušros“ gimnazijoje


Šalčininkų rajono savivaldybės pastangų dėka šiemet pavyko gauti valstybės biudžeto finansavimą Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos remontui. Dėl švietimo įstaigų modernizavimo savivaldybės administracijos specialistai kasmet kreipiasi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją teikdami kruopščiai parengtas paraiškas. Skirdama šiam projektui daugiau negu 16 tūkst. eurų Šalčininkų rajono savivaldybė pritraukė tokią pačią sumą iš valstybės biudžeto. Bendra projekto vertė – 32 780 eurų.Prieš kelias savaites Jašiūnų „Aušros“ gimnazijoje baigti persirengimo kambarių, esančių šalia sporto salės, remonto darbai. Vakar, lapkričio 13 d., atsakingų specialistų komisija, kuriai pirmininkavo gimnazijos direktorė Dalia Paltanavičienė, pripažino tinkamomis naudoti patalpas po modernizavimo darbų, juos atliko UAB „Alzeta“.

„Aušros“ gimnazijos persirengimo kambariai po remonto  Gimnazijoje suremontuoti du persirengimo kambariai, esantys prie sporto salės. Viename iš jų darbų apimtys buvo didesnės ir darbų atlikta daugiau: iš naujo įrengtos, apšiltintos ir izoliuotos grindys, demontuotos ir įrengtos naujos pertvaros tarp sanitarinių mazgų ir dušų, visiškai suremontuotos sienos, grindys ir lubos, pakeista elektros instaliacija, vandentiekio ir nuotekų tinklai, įrengti nauji šviestuvai, santechnikos įrenginiai. Antroje rūbinėje darbų atlikta šiek tiek mažiau – atliktas sienų ir lubų remontas, pakeisti santechnikos įrenginiai. Visiškai suremontuotas šalia rūbinių esantis koridorius. Iš viso pakeista 14 durų, modernizuota 49 kv. m grindų dangos ir 176 kv. m sienų.

„Aušros“ gimnazijos persirengimo kambariai prieš remontą  


Modernizavimo tikslas - sudaryti tinkamas ugdymo veiklos sąlygas, užtikrinti sveikas, patogias ir saugias mokinių mokymosi ir darbuotojų darbo sąlygas. Tikimasi, kad Šalčininkų rajono realizuoti modernizavimo darbai prisidės prie „Aušros“ gimnazijos mikroklimato gerinimo. 
Inesa Suchocka