Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Sukurk 2010 m. Europos dienos plakatą

Ji – labai elegantiška sena dama su spalvinga praeitimi ir viliojančia ateitimi. Tačiau ką Europa Tau reiškia šiandien? Kas Tau patinka Europoje ir Europos Sąjungoje? Ir kaip išreikštum savo jausmus? Jei Tu – grafikos dizaineris, studijuoji grafikos dizainą arba tiesiog juo domiesi, atvaizduok savo meilę Europai ES 2010 m. Europos dienos plakate. Išlaisvink savo kūrybines galias! Ar gali priversti damą parausti?
Šį konkursą organizuoja Europos Komisija. Jei Tavo plakatas laimės konkursą, jį išvers į 23 oficialias ES kalbas ir išplatins visose 27 ES šalyse. Taip pat Tave pakvies į Briuselyje per Europos dienos iškilmes vyksiančią apdovanojimų ceremoniją. Bet tai dar ne viskas. Darbus vertins žinomi Europos dizaineriai ir komunikacijos specialistai, nugalėtojas gaus 2 000 eurų prizą, o antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai – po 1 000 eurų.

Konkursas vyks dviem etapais:
1.Europos vertinimo komisija įvertins visus pateiktus darbus ir išrinks 12 geriausių projektų.
2.12 geriausių darbų bus paskelbti konkurso tinklalapyje, ir visuomenės atstovai galės balsuoti už jiems labiausiai patikusį projektą. Renkant galutinį laimėtoją, vertinimo komisija neturės jokios įtakos.
Įdomu? Daugiau apie tai čia: http://www.designeurope2010.eu/rules.php?lang=lt
Savo plakatą gali teikti iki 2009 m. lapkričio 30 d.

Irina Lovkelienė