Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Nowa fala“ visus Šalčininkų rajono gyventojus kviečia į Gatvės muzikos dieną!

Gatvės muzikos diena Lietuvoje bus rengiama jau trečiąjį kartą. Pirmosios šventės metu į gatves išėjo apie 600 muzikantų, tačiau po metų šis skaičius pasiekė 3000! Prie jų prisidėjo 32 Lietuvos miestai ir miesteliai, tačiau tarp jų nebuvo Šalčininkų. Atėjo laikas pagerinti dabartinį žmonių rekordą ir prie to galime prisidėti ir mes, šalčininkiečiai.
Gatvės muzikos dienos idėja paprasta: kiekvienas turinti bet kokį muzikos (ar nebūtinai muzikos) instrumentą, išeina į savo miesto gatvę ir groja. Dalyvauti gali visi - profesionalai, mėgėjai, visi, kurie tik gali išgauti kokį garsą ar netgi triukšmą. Groti gali ir jaunas, ir senas. Nesvarbi nei socialinė padėtis, nei statusas visuomenėje. Svarbiausia - tapti didelio grojančio miesto dalimi, šiais metais - viso grojančio lietuviško pasaulio dalimi.
Šįmet Šalčininkai prisidėjo prie šios šventės ir gegužės 2 dieną Gatvės muzikos dienoje turite galimybę dalyvauti ir Jūs. Mūsų mieste šventės rengimą koordinuoja jaunimo organizacija „Nowa fala“.
Norintiems dalyvauti Gatvės muzikos dienoje Šalčininkuose reikia registruotis. Užsiregistravę dalyviai sulauks staigmenų.
„Ši šventė kelia tik šypsenas. Jau matau, kaip gegužės antrąją žmonių veiduose atsiras šypsenos, kurias sukels mieste grojantis jaunimas. Tegu Gatvės muzikos diena praskaidrina žmonių nuotaikas tokiu sunkiu mums metu“, - apie šventę kalba „Nowa fala“ narys Marius Narkun.
Apie mūsų kraštą atsiliepė muzikantas bei aktorius Andrius Mamontovas: „Aš labai džiaugiuosiu, kad Šalčininkuose irgi vyks Gatvės muzikos diena. Būtinai išeikite į gatvę groti ir prisijunkite prie visų tą dieną grosiančių žmonių visoje Lietuvoje. Mūsų muzikos niekas negali sustabdyti.“
Ši šventė taps puikia pradžia tradicinei rajono šventei „Daina prie Šalčios“. Tegu pirmąjį gegužės savaitgalį Šalčininkuose dominuoja muzika!
Gatvės muzikos dieną Šalčininkuose koordinuoja
jaunimo organizacija „Nowa fala“
Registracija: 8-676 08007, mariusnarkun@gmail.com