Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos registruotis į mokymus

Šalčininkų, Trakų, Širvintų, Kėdainių, Ukmergės, Elektrėnų ir  Švenčionių rajonuose veikiantys arba tik planuojantys pradėti veiklą juridiniai ir fiziniai asmenys kviečiami į unikalią 14-os mėnesių programą, kurios metu jiems bus ne tik suteiktos verslumo ir finansų pritraukimo žinios, tačiau ir sukurta infrastruktūra įgytas žinias išbandyti praktiškai padedant skirtingų sričių profesionalams.

Projekto tikslas – stiprinti regionų nevyriausybines organizacijas bei skatinti naujų nevyriausybinių iniciatyvų atsiradimą, suteikiant joms visus įrankius efektyviai spręsti realius iššūkius, su kuriais susiduria vietos bendruomenės.

Akseleratoriaus unikalumas – stiprus mentorių tinklas ir gerosiomis startuolių (t. y. inovatyvių jaunų verslų) praktikomis paremtas mokymų procesas, nukreiptas į ilgalaikį poveikį. Dalyviai turės galimybę konsultuotis iškylančiais klausimais su skirtingų sričių ekspertais (verslo, teisės, viešojo sektoriaus, reklamos ir kt.), taip užtikrinant reikiamą pagalbą ieškant kokybiškų sprendimų visos programos metu.

Projektą inicijavo ir įgyvendina „Kurk Lietuvai Alumni“ tinklas, buriantis profesionalus, sukaupusius patirties, žinių bei kompetencijų įvairiose kultūros, verslo ir mokslo srityse Lietuvoje bei užsienyje. „NVO Akseleratoriaus stiprybė ir išskirtinumas - tęstinė pusantrų metų mokymo programa, kur dalyviai bus tarytum “vedami už rankos” viso proceso metu, gaudami reikiamą pagalbą iš plataus tinklo ekspertų.

Projektas jau susilaukė didelio palaikymo ir subūrė šalyje visiems pažįstamus vardus, tarp kurių - „Women Go Tech”, „Jaunimo Linija”, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas, „Ankstukai”, „Maisto Bankas”, „Lituanica International Rotary Club”, „Kauno Hospiso Namai”, „NVO Avilys”.

Paraiškos atrankai priimamos iki vasario 10 dienos.

Nuoroda į dalyvio anketą: https://forms.gle/iJjiwKN95dTTXZEB9 Nuoroda į projekto internetinį puslapį: https://www.nvoakseleratorius.lt/ Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.