Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Spektaklis „Trys paršiukai“

2020-06-16 val. 18:00 Šalčininkų miesto parkas

Vilniaus teatras „LĖLĖ“

TRYS PARŠIUKAI

Muzikinis spektaklis vaikams

Šalčininkų kultūros centras kviečia 2020 m. birželio 16 d., 18.00 val. į Šalčininkų miesto parką, kuriame pamatysite Vilniaus teatro „Lėlė“ muzikinį spektaklį vaikams „Trys paršiukai“.

Pjesės autorius - Sigitas SIUDIKA

Režisierius - Algirdas MIKUTIS

Dailininkė - Aušra BAGOČIŪNAITĖ PAUKŠTIENĖ

Kompozitorius - Olegas DITKOVSKIS

Judesys - Sigita MIKALAUSKAITĖ

Vaidina: Šarūnas GEDVILAS, Irmantas JANKAITIS, Deivis SARAPINAS, Sigita MIKALAUSKAITĖ, Karolis Algimantas BUTVIDAS

Trukmė: 50 min.

Premjera - 1999 m. gegužės 14 d.

Spektaklis lietuvių k.

Aprašymas

„Gyveno kartą trys paršeliai – Nifas, Nufas ir Nafas. Jie kiekvienas pasistatė sau po namą – iš šiaudų, iš pagaliukų ir iš plytų. Kuomet juos užpuolė piktas Vilkas, jis sugriovė silpnesnius paršelių namelius, ir visi broliai pasislėpė mūriniame Nafo name. Po to visi drauge nugalėjo ir Vilką“.

Šią pasaką nuo seno pukiai žino visi – ir vaikai, ir suaugę. Ir atrodo, ką čia naujo besugalvosi? Bet, pasirodo, lėlininkai, ypač teatre „Lėlė“, yra labai išradingi. Jie net keturis kartus statė šią pasaką – 1963, 1977, 1980 ir 1999 metais. Ir visi šie vaidinimai buvo skirtingi.

Paskutinėje savo „Trijų paršiukų“ versijoje teatras „Lėlė“ siūlo nuotaikingą ir muzikinį, improvizacinį ir pramoginį reginį – tiek vaikams, tiek jų tėveliams.

... Į sceną išeina nedidelė klajojančių artistų trupė – trys komikai ir Balerina. Jie ruošiasi suvaidinti žiūrovams pasaką apie tris paršelius. Tačiau artistų ketinimams labai trukdo Kiemsargis su savo nepamatuotomis artisto ambicjomis. Besistengdamas sutrukdyti artistams, jis iš tikrųjų jiems padeda, ir tokiu būdu randa sau vietą gyvenime. Kiemsargio – Vilko vaidmenyje šiame spektaklyje sublizga muzikalusis Irmantas Jankaitis. Šis vaidmuo suteikia dėkingą galimybę sužibėti įvairioms jo artistinio talento apraiškoms.

RENGINYS NEMOKAMAS

Renginio organizatorius – Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Renginio rėmėjai – Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba