Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šiltas senjorų susitikimas Poškonyse

Šiltas senjorų susitikimas Poškonyse

Už lango ruduo, krenta geltoni lapai, lyja. Tačiau tai nesutrukdė susitikti Poškonių seniūnijos senjorams.

Šiandien Poškonių seniūnija ir bendruomenės centras pakvietė senjorus į susitikimą, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Šventė prasidėjo Poškonių darželinukų pasirodymu. Kaip visada, jie savo močiutėms ir seneliams skyrė nuostabias dainas ir eilėraščius, šypsenas ir apkabinimus, o galiausiai – ir rankų darbo dovanėles. Šiandien jie keliavo miško takeliais, sutiko zuikius, ežiukus, briedį, drugelį ir netgi vilką, kuriems priminė nešantys seneliams dovaną. Dainingi, drąsūs ir veržlūs vaikai dėjo visas pastangas, kad jų pasirodymas įsimintų. Ir jiems pavyko.


 
 
 

Šventę pradėjo Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič.

- Po kiekvienos vasaros ateina ruduo, kaip ir gyvenime. Ateina metas, kai ateina ruduo ir į mūsų gyvenimą. Jūs turite tai, ko jauni žmonės dar neturi – patirties. Dėkoju Jums už visus gerus darbus, kuriuos nuveikėte dėl mūsų rajono, dėl visos šalies. Prieš keliasdešimt metų Jūs buvote tie žmonės, kurie kūrėte valstybę. Linkiu Jums sveikatos ir žmonių palankumo, pozityvumo ir gerumo. Visada būsime su Jumis, - pasakė vicemerė Beata Petkevič.

Poškonių bendruomenės centro pirmininkė Laima Subočienė priminė, kad seniūnijoje toks susitikimas su senjorais yra tradicinis. Prie jo organizavimo prisidėjo ir šalia veikiančios pasienio užkardos kolektyvas, padėjęs atvykti atokesniuose kaimuose gyvenantiems senoliams.

- Šiandien pirmą kartą kreipiuosi į gyventojus kaip seniūnė. Noriu Jums padėkoti, kad nepabijojote lietingo oro ir visi čia susirinkote. Linkiu Jums visiems sveikatos, to, kas mūsų gyvenime yra svarbiausia. Kad nebūtumėte užmiršti, būtumėte apsupti artimųjų dėmesio, būtumėte mylimi, - pasakė vos prieš kelias savaites seniūnės pareigas pradėjusi eiti Renata Fedotova. 
 
 
 

Anot jos, ši šventė organizuojama įgyvendinant laimėtą Žemės ūkio ministerijos projektą „Joninės kitaip“ pagal veiklos sritį „Renginių organizavimas“ (nacionalinė parama kaimo bendruomenių veiklai 2020 m.), kuris buvo perkeltas spalio mėnesiui ir sutapo su tradicine Poškonių seniūnijos švente, skirta senjorams.

Bendruomenės centras pasirūpino šventės vaišėmis ir menine programa, susirinkusiems senjorams koncertavo muzikantų duetas iš Žemaitijos – Modesta ir Gintaras.

Linkime Poškonių bendruomenės centrui naujų sumanymų ir iniciatyvų įgyvendinimo, o naujai seniūnei – sėkmingų darbų ir geros kloties.


Inesa Suchocka