Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Nusikalstamų veikų ištyrimas Šalčininkų rajone siekia 83,2 proc.

Nusikalstamų veikų ištyrimas Šalčininkų rajone siekia 83,2 proc.

Išanalizavus 2020 metų 9 mėnesių statistinius duomenis nustatyta, kad nusikalstamų veikų ištyrimas siekia 83,2 proc. Tai yra vienas didžiausių nusikalstamų veikų ištyrimo rodiklių, kuris buvo pasiektas Šalčininkų rajone. Labai svarbu ir tai, kad pasiektas ne tik didelis nusikalstamų veikų ištyrimo lygis, bet ir bendras nusikalstamumo lygis sumažėjo 9 proc.

Pažymėtina, kad Šalčininkų rajone per 9 mėnesius buvo užfiksuotas didžiausias nusikalstamų veikų ištyrimas tarp visų Vilniaus apskrities struktūrinių padalinių. Registruotų nusikalstamų veikų ištyrimo didėjimą lėmė didelis Šalčininkų rajono savivaldybės dėmesys nusikalstamumo mažinimo ir gyventojų saugumo užtikrinimo sričiai, puikus bendradarbiavimas, konkreti ir praktinė pagalba pareigūnams užtikrinant gyventojų saugumą, bendrai vykdytos priemonės. Taip pat labai svarbų vaidmenį atliko ir gyventojų aktyvumas, pagalba policijai užkardant teisės pažeidimus, nustatant juos padariusius asmenis.

Didelę įtaką nusikalstamų veikų ištyrimui padarė aktyvi gyventojų, vietos savivaldos pagalba bei pasitikėjimas vietos teisėsauga.Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Šalčininkų rajono policijos komisariato informacija