Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Lopšelyje – darželyje „Pasaka“ – kelių eismo taisyklių pamokėlės

Vaikų lopšelyje – darželyje „Pasaka“ kelių eismo šventė prasidėjo skelbiant, kad ir mažesnis, ir vyresnis saugiai jaučiasi gatvėse.
Vyresniokai iš parengiamos grupės „Bitutės“ parengė bičiuliams vaidinimą (pedagogai Galina Junevičienė ir Irena Ščerbo). Į renginį atėjo vaikai iš kitų grupių bei atvyko rajono parengiamųjų grupių pedagogai.
Netikėtai į renginį atvyko Nedėmesingas Išsiblaškėlis, kuris nežinojo kelių eismo taisyklių, tačiau žaisdamas su vaikais jis išmoko saugiai pereiti gatvę, tinkamai eiti šaligatviu, sužinojo, ką reiškia kelio ženklai. Kuprinėje jis turėjo mįslių, staigmenų ir užduočių, susijusių su saugumu kelyje. Buvo įdomu ir linksma. Svečiai dėkojo už nuostabų renginį ir bendradarbiavimą.
Visi dalyviai gavo diplomus ir spalvinimo knygeles apie saugumą kelyje, kurias skyrė Šalčininkų policijos komisariatas.
Vaikų saugumas yra mūsų darželio darbo prioritetas, todėl pedagogai sukūrė programą „Moku eismo ABC“, skirtą vaiko saugumo gatvėje gebėjimams ugdyti. Visose grupėse pedagogai kalba, pasakoja pasakas apie saugų eismą, kartu piešia, organizuoja išvykas ir susitikimus su policijos darbuotojais, kviečia bendradarbiauti ir tėvus.


Lopšelio – darželio „Pasaka“ vedėjos pavaduotoja Teresa Pansevič,
parengiamosios grupės pedagogė Galina Junevičienė