Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Kviečiame prisijungti prie „Maisto banko“ akcijos

Kviečiame prisijungti prie „Maisto banko“ akcijos

Kviečiame prisidėti prie tradicinės „Maisto banko“ akcijos ir paaukoti maisto produktų labiausiai nepasiturintiems ir gyvenimo nuskriaustiems žmonėms. Nuo gegužės 20 d. po Lietuvą keliaus akcijos autobusiukas. Į Šalčininkus jis atvyks šį penktadienį, gegužės 22 d.

Nuo 14.30 iki 16. 00 val. „Maisto banko“ akcijos autobusiukas stovės pagrindinėje miesto aikštėje. Kviečiame užsukti ir paaukoti.

Nuo gegužės 25 d. Šalčininkų rajono savivaldybės pastato pirmame aukšte bus pastatyta speciali „Maisto banko“ dėžė maisto produktams, kurie bus renkami ir perduoti nepasiturintiems. Maisto produktai iš akcijos dėžės bus reguliariai išimami, tuo pasirūpins Šalčininkėlių Šv. Jurgio parapijos Carito vaikų dienos centro kolektyvas.

- Karantino pradžioje, ir netgi prieš jo paskelbimą, buvo pastebimas kai kurių maisto produktų masinis pirkimas. Tuo atveju, jei gyventojai neapskaičiavo savo poreikio ir prisipirko per daug, o dabar nežino, ką daryti su grikiais, kruopomis ar kitais produktais, „Maisto banko“ akcija yra puikus sprendimas. Be to, karantino metu turėjusi įvykti akcija buvo perkelta, todėl dabar ji yra labai aktuali ir reikalinga, - sako Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič.

Nebūkime abejingi, dalyvaukime „Maisto banko“ akcijoje!
Nerandate jums patogaus aukojimo būdo?
Rašykite laišką el. paštu dalintis@maistobankas.lt arba skambinkite tel. 8 653 67224 ir mes surasime tinkamą sprendimo būdą.

Ką aukoti?
„Maisto bankas“ kviečia aukoti visus ilgiau galiojančius maisto produktus su nepraplėštomis ir kitaip nepažeistomis vidinėmis pakuotėmis.
Tinka: makaronai, kruopos, ryžiai, dribsiniai, greito paruošimo košės, mėsos, žuvies ar daržovių konservai, aliejus, miltai, cukrus, arbatos, sausi pusryčiai, saldėsiai ir t.t.