Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Dainavo, šoko ir sportavo „Mažieji talentai“

Dainavo, šoko ir sportavo „Mažieji talentai“

Nuo rugsėjo vidurio iki spalio vidurio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose šurmuliavo festivalis „Mažieji talentai“. Šiemet koronaviruso pandemija padiktavo savo taisykles, teko atsisakyti renginių, tačiau darželiai nusprendė neatsisakyti tradicijos, o pakoreguoti organizacines veiklas. Todėl vaikai dainavo, šoko, sportavo ne Kultūros centro salėje, kaip tai buvo įprasta, o kiekvienas savo darželyje. Tuo atveju, jeigu vaikų pasirodymai vyko aktų salėje, užtikrinta, kad grupės nesusitiktų.

Iš viso šeštą kartą surengtame festivalyje „Mažieji talentai“ šiemet dalyvavo devynių ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai, 400 vaikų. Mažieji artistai stengėsi atskleisti savo gebėjimus: šoko, dainavo, sportavo, dalyvavo edukacinėse viktorinose, nes kiekviena grupė pasirinko jiems labiausiai patinkančią sritį.

- Šiuolaikiniai vaikai yra ambicingi ir aktyvūs, jie džiaugiasi galėdami pasirodyti publikai, jie drąsūs, nebijo viešai šokti arba dainuoti, jie nori būti pastebėti. Festivalis „Mažieji talentai“ kaip tik ir skatina atsiskleisti, kurti, padėti nedrąsiam draugui šokti arba deklamuoti eilėraštį. Būdami kartu vaikai mokosi bendruomeniškumo ir atsakomybės. Šiemet „Mažieji talentai“ nesusitiko Kultūros centre, nebuvo galimybės pamatyti kitų vaikų pasirodymo, bet buvo jaukūs susitikimai grupėse, - pasakoja Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Irina Aikovskaja.

Festivalio dalyviams įteiktos atminimo dovanos, saldumynai.  Renginį rėmė Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos lenkų sąjungos Šalčininkų skyrius, UAB „Genratas“ ir UAB „Transeita“.

 
Šalčininkų lopšelis – darželis „Vyturėlis“

 
Eišiškių lopšelis - darželis „Žiburėlis“

 
Jančiūnų universalus daugiafunkcis centras                                            Jašiūnų lopšelis - darželis „Žilvitis“

 
Baltosios Vokės lopšelis - darželis

 
Zavišonių lopšelis - darželis „Varpelis“

Pagrindinėje nuotraukoje: Šalčininkų lopšelis – darželis „Pasaka“Inesa Suchocka