Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Auksinis jubiliejus Eišiškėse

Auksinis jubiliejus Eišiškėse

Prieš 50 metų, liepos 25 d., Eišiškių gyventojai Liucija ir Piotr Venckevič Dievo akivaizdoje davė santuokos įžadus. Šiandien Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič ir Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun pasveikino porą auksinio jubiliejaus proga.

- Gerbiami Liucija ir Petrai, tai yra ypatinga data - 50 metų kartu, kas supranta, tai žino, kaip sunkiai juos yra pragyventi, nes pasitaiko visko. Jeigu žmonės kartu pragyveno 50 metų, tai yra tikra Dievo dovana, kurią ne kiekvienas gauna arba ne kiekvienas gali išsaugoti. Linkiu Jums prisiminti tik gražiausius momentus iš Jūsų bendro gyvenimo, kad tie prisiminimai nesibaigtų, kad ir toliau juos kurtumėte. Labai svarbu turėti šalia savęs žmogų, kuris tave palaiko ir myli visą gyvenimą. Linkiu Jums dar ilgai gyventi kartu sveikatoje ir meilėje, kurią dovanoja Dievas ir Jūsų šeima. Džiaugiuosiu, kad Jūs esate tikras pavyzdys savo šeimoje. Linkiu, kad dar pragyventumėte iki deimantinių vestuvių! – sveikinimo žodį tarė mero pavaduotoja Beata Petkevič.

 
 

Pati Liucija varėniškė, o jos vyras Piotr yra iš Eišiškių. Sutuoktinai susipažino dar mokyklos laikais. Kai Piotr grįžo iš kariuomenės, jie pradėjo labiau bendrauti ir būdami visai jauni, vos 22 metų, susituokė. Liucija dirbo parduotuvėje, o Piotr - kūno kultūros mokytoju, jis buvo ir yra Lietuvos lenkų sąjungos narys. Apie 30 metų jie kartu dainavo ansamblyje „Ejszyszczanie“, o tai pat bažnyčios chore. Užaugino 2 gražias dukras ir turi 2 anūkes.

 

- Labai didžiuojamės, kad Jūs gyvenate tarp mūsų, visada buvote ir esate geros šeimos, patriotiškumo ir gerų krikščionių pavyzdys. 50 metų tikrai yra daug, išlaikėte juos, nes santuokos įžadus davėte Dievo akivaizdoje  ir Dievas Jums padeda. Dėkojame Jums už tai, kad esate. Sveikatos! – kalbėjo seniūnas Miroslav Bogdiun.

                             

Sutuoktiniai gyvenimą kartu prisimena labai šiltai ir tvirtina, kad visa jų santuoka pralėkė kaip viena diena. Jubiliatai negaili padėkos žodžių savo dukroms. Dėkoja, kad juos prižiūri, nes jie teigia, kad tik jų dėka jie dar gyvena kartu.

Sveikiname Liuciją ir Piotrą Venckevičius. Būkite sveiki ir laimingi!

Viktorija Urbanovič