Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Senjorų diena Dainavoje

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Senjorų diena Dainavoje
2019-10-21


- Kažkas tikriausiai supainiojo renginius? Ėjau į senjorų šventę, o salėje vien tik jauni asmenys, - juokaudamas į publiką kreipėsi Dainavos seniūnijos seniūnas Stanislav Vysocki vietos renginių salėje. – Bet kokiame amžiuje žmogus priima pasaulį vienodai – džiaugiasi dėl sėkmių, apgailestauja dėl problemų. Senjorai yra pranašesni už jaunimą tik savo patirtimi ir gyvenimiška išmintimi. Tačiau aktyvus ir kupinas gyvenimo žmogus niekada nebus senas, - kalbėjo seniūnas.

Senjorų diena Dainavoje švenčiama 4 metus. Seniūno Stanislavo Vysockio ir renginių salės vedėjos Halinos Šimelevič kvietimu spalio 20 d. seniūnijos senjorai atvyko į renginį ir leido laiką prie arbatos puodelio klausydamiesi gerai žinomų melodijų. Tądien į Dainavą atvyko ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo.- Tai mano, kaip valdžios atstovo, pirmasis vizitas Dainavoje. Džiugu matyti tvarkingus kiemus, žydinčias rudens gėles jūsų sodybose. Tai rodo, jog mėgstate grožį, rūpinatės tvarka, esate darbštūs. Malonu šiandien būti su Jumis ir šią sekmadienio popietę praleisti kartu. To ir linkėčiau Jums visiems – kuo daugiau leisti laiko savo bendruomenėje, su kaimynais, šeimos nariais. Šiandienos renginys – tai puiki susitikimo proga, tačiau linkiu naudotis kiekviena proga bendrauti, - pasakė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo.

Renginių salės vedėja Halina Šimelevič kiekvienam renginio dalyviui įteikė rankų darbo laimės pasagėlę, kaip geros nuotaikos ir buvusio susitikimo priminimą.Renginyje koncertavo kolektyvas „Ranica“, veikiantis prie Šalčininkų baltarusių kultūros centro. Františeko Mickelevičiaus vadovaujamas ansamblis atliko baltarusių, lenkų, rusų, lietuvių dainas.

Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook