Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Verslininkų apdovanojimai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Verslininkų apdovanojimai
2018-02-03

Jau VI kartą Šalčininkų rajono savivaldybė skyrė apdovanojimus verslo ir darbo rinkos srityje. Šių metų renginys įvyko vasario 2 d. Vagnerių rūmuose (Šalčininkai).Kasmetiniai verslininkų, kuriančių darbo vietas, diegiančių naujas ir inovatyvias technologijas, kuriems rūpi gyvenamoji aplinka, apdovanojimai – tai asmeninė Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus iniciatyva. Šia idėja išreiškiama Šalčininkų rajono savivaldybės pozicija pristatyti teigiamą Šalčininkų rajono įvaizdį ir ūkio potencialą, skleisti verslininkų aktyvumą verslo rinkoje, skatinti jų plėtrą, viešinti teigiamus pavyzdžius, kurti vietos verslo patikimumą ir prestižą, skatinti įsidarbinimą.

Renginio verslumo nuotaiką kūrė apdovanotiems verslininkams skirti pasisakymai.

- Vertiname mūsų verslininkus, kurie savo sunkiu darbu ir iniciatyva prisideda ne tik prie mūsų rajono, bet ir visos valstybės plėtros, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič. – Esame skolingi Jums padėką už tai, kad kuriate darbo vietas ir prisidedate prie mūsų rajono gyventojų kasdienybės gerėjimo, remiate kultūrą ir įvairias vietos iniciatyvas. Tačiau taip pat dėkojame už tai, jog esate atviri pažangai, plėtrai, naujovėms. Šis apdovanojimas yra garbingas ir yra būtent tokia Savivaldybės padėkos išraiška, - tęsė jis.

Renginio garbės svečias – LR vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys, skyręs pagarbos žodžius Savivaldybei už gerosios verslumo praktikos įvertinimą ir aktyvią veiklą viešinant verslininkų pasiekimus. Tai įrodo vietos verslininkų apdovanojimo iniciatyva.
Šio renginio verslumo nuotaiką pabrėžė BNI „Nemunas“ Vilniaus skyriaus prezidento Roko Toomsalu ir Jaunimo verslo klubo prezidento Evaldo Damanausko pasisakymai.

Renginyje taip pat dalyvavo rajono vicemerė Jadvyga Sinkevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Vilniaus teritorinės darbo biržos Šalčininkų skyriaus vadovė Liana Rybak.

Šiais metais paskelbus 13 kategorijų skirti net 23 apdovanojimai.

Kategorijoje „Geriausia Šalčininkų rajono savivaldybės įmonė“ (daugiau negu 100 darbuotojų) nugalėtoja pripažinta UAB „Polivektris“, o kategorijoje „Geriausia Šalčininkų rajono savivaldybės įmonė“ (mažiau negu 100 darbuotojų) pagrindinis apdovanojimas skirtas UAB „Arbena“.Kategorijoje „Jaunas ir verslus“ nugalėtojo titulas atiteko Mariui Jakštui, UAB „Vegana“ direktoriui.

Kategorijoje „Verslo pirmokas“ apdovanojimo statulėlė įteikta Tomui Seliatyckiui (MB „Erdvė tau“).

UAB „Evaldo daržovės“, vadovaujama Evaldo Masevičiaus pelnė „Sėkmingos verslo plėtros kaimo vietovėje“ titulą, Ježi Obločinski, UAB „Namesta“ direktorius apdovanotas „Už glaudų bendradarbiavimą su rajono verslininkais“ statulėle.

Apdovanojimas „Nauji pramoniniai sprendimai“ skirtas Aloyzui Ubiui, AB „Actas“ direktoriui. Statulėlė „Už logistinius sprendimus“ įteikta Andrejui Sobolevskiui, UAB „Lotos Baltica“. Gintaras Didžiokas ir jo vadovaujama UAB „Straikas“ apdovanoti „Už naujas rinkas ir naujus partnerius“.Nominacijoje „Materialios investicijos į rajono plėtrą“ apdovanojimus gavo dvi įmonės – UAB „Didžiosios Sėlos“ (direktorius Vaclovas Vilmantas Kuklys) ir UAB „Jaraks“ (direktorė „Česlava Voitechovič).

Keturios Šalčininkų rajono įmonės apdovanotos nominacijoje „Už ilgametę sėkmingą įmonės veiklą“, tai 25 metus veikiančios UAB „Eripo“ (direktorius Kęstutis Vabuolas), ŽŪB „Butrimonys“ (direktorius Voitechas Šilka), UAB „Baušių ūkis“ (direktorius Rytis Piskarskas), UAB „Juotada“ (direktorius Josif Moroz).„Profesijos lyderis“ – šį apdovanojimą pelnė Pavel Anruškevič (UAB „Elstatas), Malgožata Skirtun (UAB „Polivektris“), Darjuš Lavrinovič (UAB „Actas“).Apdovanojimą „Už sėkmingas inovacijas“ apdovanoti MB Kosmetologijos studija „Viola“ (direktorė Violeta Krupoves), MB Kosmetologijos studija (direktorė Olga Zareckaja), UAB „Roko ir Mantės transportas ir logistika“ (direktorius Rokas Malinauskas).

Geriausių Šalčininkų rajono įmonių ir verslininkų apdovanojimo šventę papuošė S. Moniuškos menų mokyklos auklėtinių ir iliuzionisto Justino Malinausko pasirodymai.
Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook