Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vasaros pabaigai linksmos pramogos Dieveniškėse

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Vasaros pabaigai linksmos pramogos Dieveniškėse
2019-08-26

Vis dar jaučiasi vasaros šiluma, bet kalendoriaus lapeliai primena, kad atostogų dienų lieka vis mažiau. Rugpjūčio 24 d. Dieveniškių gyventojai ir svečiai atostogų pabaigą praleido linksmindamiesi ir leisdami laiką kartu. 


Susirinkusius pasveikino Dieveniškių seniūnė Česlava Marcinkevič, dėkodama gyventojams už aktyvumą, bendradarbiavimą ir dalyvavimą visuomeniniame gyvenime.

– Šiandienos renginys, kuris tampa jau tradicija, yra tam tikras mūsų bendro darbo apibendrinimas, už tai iš šios scenos norėčiau nuoširdžiai visiems padėkoti ir palinkėti malonių įspūdžių, - kalbėjo Dieveniškių seniūnė Česlava Marcinkevič.

Kalbėdama seniūnė priminė šių metų svarbiausius darbus, tai yra Žaliosios gatvės remontą Dieveniškėse, apšvietimo linijos įrengimą Maciučiuose, kapinių sutvarkymą.

Renginio metu seniūnė ir Savivaldybės meras Zdzislav Palevič už darbą ir pagalbą tvarkant Krakūnų gaisravietę padėkos raštais apdovanojo komunalinės bendrovės darbuotojus Viktorą Zinkevičių, Marjaną Blažį, Michailą Vasilevskį, Ričardą Stasiūną ir Mečislavą Boguševičių. Scenoje taip pat išsakyti sveikinimai gražaus 50-ojo Anos ir Stanislavo Kolyško vestuvių jubiliejaus proga ir Stanislavos Staniul 70-ojo jubiliejaus proga.– Esu čia, norėdamas padėkoti už tai, kad nepaisant sunkumų stengiatės gyventi taikiai, deramai auklėti vaikus, kiekvienas dirbti savo vietoje. Matau gerai sutvarkytus namus, prižiūrėtus laukus ir už tai visiems jums nuoširdžiai dėkoju. Taip pat dėkoju už politinį aktyvumą, nes šiemet turėjome keletą rinkimų – Savivaldybės, Respublikos Prezidento, Europos Parlamento. Kaip meras, dėkoju už mano kandidatūros palaikymą, tuo pačiu patikinu, kad esu meru kiekvienam iš jūsų, nepriklausomai nuo tautybės ar politinių pažiūrų, todėl visada esu atviras jūsų problemoms, kurias pasistengsiu išspręsti. O šiandien visiems linkiu malonių įspūdžių ir giedros vasaros pabaigos, - kreipdamasis į seniunijos gyventojus kalbėjo rajono meras Zdzislav Palevič.Renginio metu susirinkusius savo pasirodymais linksmino solistė iš Vilniaus Božena Sokolinska ir Baltarusijos liaudies dainų ir šokių ansamblis „Lidčanka".

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook