Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Valstybinės žemės nuomos mokestį reikia sumokėti iki lapkričio 15 d.

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Valstybinės žemės nuomos mokestį reikia sumokėti iki lapkričio 15 d.
2019-11-06


Žemės ūkio skyrius primena, kad valstybinės žemės nuomos mokestį reikia sumokėti iki š. m. lapkričio 15 d., už kiekvieną uždelstą dieną bus skaičiuojami delspinigiai.Valstybinės žemės nuomos mokestis apskaičiuojamas pagal VĮ Registrų centro ir Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Šalčininkų žemėtvarkos skyriaus pateiktus duomenis. Tuo atveju, jeigu mokėjimo pranešime nurodyta netiksli informacija, mokėtojas privalo susisiekti su Žemės ūkio skyriumi (tel. (8 380) 30187, 411 kab.).

Žemės ūkio skyriaus duomenimis, šiemet valstybinės žemės nuomos mokestį turi sumokėti 114 juridinių asmenų ir 768 fiziniai asmenys. Planuojama, kad į Savivaldybės biudžetą įplauks apie 160 tūkst. eurų.

Šiemet valstybinės žemės nuomos mokesčio mokėtojai gali sumokėti įmokas ne tik parduotuvių tinklo MAXIMA kasose, Perlo terminale, Lietuvos pašto skyriuose, per el. bankininkystę, bet ir prisijungę prie savitarnos svetainės adresu https://znm-savitarna.salcininkai.lt ir įvedę suteiktus mokėtojo ir patvirtinimo kodus.

Pastebėtina, kad nuo žemės nuomos mokesčio atleisti asmenys, kurių bendras – žemės ūkio paskirties sklypų plotas neviršija 3 ha kaimo vietovėse. Žemės nuomos mokesčio (namų valda) taip pat nemoka asmenys, kuriems nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, senatvės pensininkai ir nepilnamečiai vaikai, kai nurodytųjų nuomininkų šeimose apmokestinamojo laikotarpio pradžioje nėra darbingų asmenų (išskyrus mokymo įstaigų dieninių skyrių moksleivius ir studentus): kaimo vietovėse –2 ha, miesto ir miesto tipo gyvenvietėse – 0,25 ha. Tuo atveju, jeigu priskaičiuotas žemės nuomos mokestis sudaro 3 eurus ir mažiau – mokėtojas nuo jo atleidžiamas.

PRISIJUNGIMO PRIE SAVITARNOS SVETAINĖS ATMINTINĖŽemės ūkio skyriaus informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook