Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Teenpreneur - nauja inovacijų platforma Lietuvos jaunimui

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Teenpreneur - nauja inovacijų platforma Lietuvos jaunimui
2017-03-22

Jau antrą kartą vyksianti Teenpreneur konferencija žada dar daugiau paskaitų, žymių žmonių pasakojimų bei patarimų kaip ne tik užsibrėžti savo tikslus, bet ir juos pasiekti.

Jaunasis renginio organizatorius Ričardas Pakštys antrąją konferenciją nusprendė organizuoti po didelio pirmosios pasisekimo. Konferencija vyko Rugsėjo 24 - tą dieną, dalyvių skaičius siekė apie 100 žmonių, kurie atvyko į Vilnių norėdami išbandyti save ir pasiklausyti lektorių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Didžiosios Britanijos. Renginio organizatorius labai džiaugėsi, kad pavyko pakviesti svečių iš užsienio ir taip praplėsti jaunųjų klausytojų žinias.

Paklaustas apie artėjančią antrąją konferenciją, Ričardas Pakštys su nekantrumu teigia, kad šiais metais jis koncentravosi į lietuvius kalbėtojus: „Laukia puikus renginys, šį kartą su komanda pagalvojome, jog būtų smagu jaunimui parodyti pavyzdžius iš Lietuvos. Dauguma yra įsitikinę, jog kažką pasiekti galima tik išvažiavus į užsienį, bet mūsų tikslas parodyti, kad Lietuvoje taip pat netrūksta labai sėkmingų žmonių.”

Teenpreneur 2017 konferencijoje dalyvaus 7 lektoriai, kurie sutiko pasidalinti savo mintimis, patarimais bei motyvacija su jaunaisiais klausytojais. Savo istorijas pristatys mobiliųjų aplikacijų bendrovės GetJar įkūrėjas Ilja Laurs, ES tarnautojas, Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovas Arnoldas Pranckevičius, asmeninio tobulėjimo treneris Žilvinas Butkevičius, dizainerė Julija Žižė bei kiti. Paskaitos ir diskusijos vyks labai įvairiomis temomis, bet panašumų taip pat netrūks: visi lektoriai pasiruošę nustebinti, įkvėpti bei paskatinti jaunimą nebijoti kurti ir siekti savo svajonių.

Renginio tikslas - perduoti kuo daugiau informacijos ir įkvėpti jaunimą būti įnovatyviais, aktyviais bei užmegsti ryšius su naujais žmonėmis. Renginio auditorija planuojama 300 žmonių, todėl naujų pažinčių tikrai netrūks.

Teenpreneur komanda tikisi didelio dalyvių skaičiaus bei pažada nepamirštamą popietę kartu su motyvuota komanda, įkvėpiančiais lektoriais, workshopais ir, žinoma, linksmomis pramogomis.

https://www.facebook.com/events/1236808559729357/

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0MJLyWSoQLUNFk_R7Eb2whV9sCeqzSfklJJefqtnJxfJ8Yw/viewform  

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook