Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Teatras visiems – Šalčininkuose!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Teatras visiems – Šalčininkuose!
2017-09-15

Po kelių savaičių Šalčininkų miesto parkas taps vienijančia scena – spektakliai vaikams ir suaugusiems pakvies puikiai leisti rugsėjo 16 d. vakarą.

Nuo 16.00 val. vaikų lauks pramogos: klonai, žonglieriai, kojūkininkai, mėgstamiausių pasakų personažai, linksma nuotaika, muilo burbulai – viskas mažųjų džiaugsmui. Vaikai tikrai nestokos noro žaisti, linksmintis ir dūkti! Renginio personažai pakvies mažuosius dalyvauti žaidimuose ir linksmintis kartu su jais.

Pramogos mažiesiems – tai įžanga į kitą renginio dalį. Vilniaus teatro „Lėlė“ personažai – Trys paršiukai – Šalčininkų miesto parke papasakos visiems gerai žinomą istoriją apie piktą vilką ir nupūstus pagrindinių herojų namelius.


Kijevo gatvės teatras „Highlights“ pristatys įspūdingą spektaklį – „Šokio karnavalas“. Gyvas, spalingas ir interaktyvus gatvės spektaklis įtrauks žiūrovus į kupiną humoro ir karnavalo atmosferą. Šis spektaklis nepaliks abejingų flamenko, roko ir pop muzikos šokių mėgėjų.


Trečiasis vakaros svečias – Vienos minos teatras ir aktorių pristatomas ugnies spektaklis „Vivi“. Spektaklis pasakoja apie mažąją mergaitę Vivi, kuri tiesiai iš savo kiemo patenka į stebuklingą ugnies pasaulį. Paslaptingu mergaitės palydovu ir draugu tampa šešėlis. Ugnies pasaulio žmonės atidžiai stebi Vivį, jos laukia išbandymas. Šešėlis ir ugnies saugotojai leidžia mergaitei pasirinkti: pasilikti arba grįžti namo.


Teatro vakarą užbaigs Lvovo akademinio teatro „Voskresinnia“ spektaklis „Vyšnių sodas“. Noras gatvėje parodyti teatrinį meną, priklausantį vaizdingų pjesių kanonui ir milžiniška pagunda populiarinti genijaus Melehovskio darbą, suburia Lvovo menininkus pastatyti spektaklį, pagal išskirtinę Antono Čechovo dramą „Vyšnių sodas“. Šis spektaklis apima praeities temą, meilės praradimą, prisirišimą ir ilgesį. Tam kad parodyti "Vyšnių sodo" charakterį, režisierius naudoja silpną lyriką ir lengvą ironiją. Žiūrovas su humoro jausmu seka herojų nuotykius, stebi jų ateitį ir verkia dėl jų likimo.


Vienas vakaras – pramogos visai šeimai ir net keturi spektakliai pagal pomėgius. Šalčininkų rajono savivaldybė ir Šalčininkų kultūros centras kviečia į nemokamus renginius. Įmanoma tik Šalčininkuose!

RUGSĖJO 16 D. PROGRAMA

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook