Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Švietimo ir sporto skyriaus specialistai sėmėsi patirties Vilniaus rajone

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Švietimo ir sporto skyriaus specialistai sėmėsi patirties Vilniaus rajone
2019-10-23


Spalio 21 d. susitiko Šalčininkų ir Vilniaus rajonų savivaldybių švietimo skyrių darbuotojai. Susitikimo tikslas – bendradarbiavimas gerosios, sėkmingos patirties skleidimo srityje.Susitikimo iniciatorė ir organizatorė - Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen. Lankytasi Vilniaus rajono ugdymo ir švietimo pagalbos įstaigose: Nemenčinės vaikų darželyje, Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, Vilniaus rajono pedagoginėje psichologinėje tarnyboje.

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai žavėjosi lankytų švietimo įstaigų inovatyviomis edukacinėmis erdvėmis, labai gražiai sutvarkyta ugdymo aplinka ir maloniu mikroklimatu. Bendravimas su kaimyninio rajono mokytojais, įstaigų vadovais sukėlė daug naujų idėjų, paskatino apmąstyti ir išanalizuoti kai kurias švietimo sritis.Antroje dienos dalyje kolegos iš švietimo skyrių lankėsi muziejuose: Vilniaus krašto etnografiniame muziejuje, Kunigo prelato Juzefo Obremskio muziejuje, taip pat tradicinių amatų centre Maišiagalos Houvaldų dvare.

Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai nuoširdžiai dėkoja Kolegoms iš Vilniaus rajono už kvietimą, už skirtą laiką, už šiltą priėmimą, rūpestį ir globą.


Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook