Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą galima suderinti su menine veikla

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą galima suderinti su menine veikla
2019-10-10

VšĮ Darnaus vystymo projektai kartu su partnere - Šalčininkų rajono savivaldybe įgyvendina projektą „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“. Šiandien įvyko pirmosios kūrybinės dirbtuvės.

Nuo ankstaus ryto Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje rinkosi jaunimas iš J. Snadeckio gimnazijos, po pietų šeimininkų vaidmuo atiteko J. Sniadeckio gimnazijai, kuri į svečius pasikvietė draugus iš lietuvių gimnazijos, taip užtikrinant vieną iš projekto tikslų – glaudų bendradarbiavimą.

Sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo dirbtuvės derinamos su menine veikla, projekto rengėjai siūlo šokti ir vaidinti, kartu panaudoti pantomimos, klounados ar akrobatikos elementus. Svarbiausi veiksniai – judėjimas ir fizinis aktyvumas, sveikos gyvensenos propagavimas.Projektas numato švietėjišką veiklą apie sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, sveikos gyvensenos principų taikymą praktikoje, kūrybinių teatro dirbtuvių organizavimą skatinant aktyvų laisvalaikį. Tikimasi, kad šis projektas skatins mokinius rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, parodys fizinio aktyvumo svarbą ir naudą, atskleis judėjimo kasdieniame gyvenime reikšmę ir prisidės prie emocinės būsenos gerėjimo.

Šiandien pirmose kūrybinės teatro dirbtuvėse, surengtose dviejose Šalčininkų gimnazijose, dalyvavo 78 mokiniai. Projekto kūrybinių veiklų trukmė – 9 mėnesiai. Numatoma, kad iš viso bus surengti 27 kūrybiniai susitikimai, kuriuos ves aktorius Šarūnas Gedvilas.

Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemone 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook