Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Sporto šventė Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ auklėtiniams

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Sporto šventė Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ auklėtiniams
2018-04-13

Š. m. balandžio 12 d. Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ vaikučiai su savo auklėtojomis svečiavosi Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykloje. Darželinukai buvo supažindinti su mokykloje vykdomomis sporto šakomis, rankiniu ir stalo tenisu. Čia mažyliams buvo organizuota sporto šventė.

Į sporto mokyklą vaikučiai atvyko gerai pasiruošę, geros nuotaikos, dėvėdami vienodą apranga. Auklėtojų lydimi, kaip tikri sportininkai, jie žengė į salę.


Sporto šventę pradėjo mokyklos direktorius Marjonas Titko. Kreipdamasis į susirinkusius jis linkėjo geros nuotaikos ir teigiamų emocijų. Kadangi vaikų susirinko virš 50-ties, jie buvo suskirstyti į dvi grupes. Viena grupė salėje žaidė stalo tenisą, kita – rankinį. Sporto mokytojai – Romas Urvikis, Valdemar Novickij, Svetlana Grinevič ir Anton Moroz – atliko trumpą apšilimą ir keletą judriųjų žaidimų, naudojant rankinio ir stalo teniso veiksmus. Pabaigai, suskirsčius vaikų grupes į komandas, surengtos mini varžybos. Keletą valandų sporto mokykla buvo kupina smagių akimirkų, begalinio mažųjų sportininkų juoko ir džiaugsmo.


Auklėtojos taip pat nepraleido progos pasportuoti, aktyviai dalyvavo visose rungtyse. Po visų rungtynių vaikučiams įteiktos dovanėlės ir saldumynai.

Dėkojame Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ administracijai už supratingumą ir skirtą laiką, kurį vaikučiai praleido prasmingai. Manome, kad šis renginys tai gera bendradarbiavimo pradžia. Tikimės, kad tai taps tradicija ir dar ne kartą susitiksime sporto mokykloje.
Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook